aspire 8730g acil destek!!!!

Konu, 'Acer Notebook' kısmında bfural tarafından paylaşıldı.

1. bfural

bfural Yeni Üye

arkadaşlar yesyeni aldıım as 8730g notbook'umu göçertmiş bulunmaktayım. alette vista yüklüydü ama pek hosuma gitmedi özellikle açılışta çok kastırıyo bide makineyi solid ve pro kullanacağım için c ' ye ellemeden d ' ye xp yükleyim dedim. xp cd sini taktım bios tan cd den baslat ayarını yaptım kurmaya başladıktan sonra mavi hata ekranı çıktı. sonra biostan sata ayarını achı den ıde ye getirdim kurulumu başlattım oldu ancak bi hata yaptım d yerine c yi sectim yanlışlıkla biçimlendirmeden c ye xp yi kurmuş bulundum. acerin sitesinden indirdiim driverleri kuramadım ilgili donanım bulunamadı diyo ses kartını kurdum ama ses cıkmıyo aletten. hatayı nerde yaptım bilen warsa bi söleyiwersin bana. en yakın serwis ta izmirde önümüzdeki hftaya kadar gidemicem yardım sever arkadaslara sesleniyorum bi el atalım. bi de bu alet göçünce alt+F10 yap kendini kurtaryo dediler yapyom ama xp nin siyah ekranı çıkyo güvenli mod, en iyi çalışan ayarlar, xp normal başlasın secenekleri war. wista cd si bulsam wistayı tekrar kurtarabilirmiyim? son olarak achi sata driverini xp kurarken eskiden pc lerde sata tanıtır gibi mi tanıtyoz bilen warmı? yaw baya bi facia yaptım galiba umarım mahvetmemişimdir makineyi arkadaşlar çok acil desteklerinizi bekliyom herkese selamlar

2. justice

justice Yeni Üye

3. bfural

bfural Yeni Üye

sagol dostum, bi deneyecem umarım işe yarar.

4. msakraker1912

msakraker1912 Yeni Üye

8730G si olan arkadaşlar özellikle izmir civarlarında bana bi çağrı atarmısınız arayayım sizi bir konuda bilgi isteyecegim recovery dvd ile ilgili olarak teşekkür ederim
    0555 3803285

5. bfural

bfural Yeni Üye

dostum merhaba,
    uzun süredir bu siteye girmiyodum bi halta yaramıyo çünkü herkes kafasına göre yazmış bişi ama işe yarar hiçbişey yok. bende
    as 8730 g war manisada oturyom makineyi ilk aldğımda xp kurayım diye çökerttim kurtarmayı denedim internetten araştırdım bisürü ıvırzıvır sey denedim olmadı sonra götürdüm bi bilgisayarcıya 20 tl ye kurtardılar xp kurdurmadım acer ın sürücüleri düzgün calısmıyo dedi bilgsayarcı recovery cd si yoktu onuda yaptılar 4-5 dvd war eğer işine yararsa tel no:05436432047 tek sıkıntım vista gec açılyo makinenin çalışması gayet iyi autocad 2009-solid 2008 pro engıneer hepsı guzel calısyo

Sayfayı Paylaş