Aspire 6930G Beni deli edecek

Konu, 'Acer Notebook' kısmında ersinkaratas tarafından paylaşıldı.

1. ersinkaratas

ersinkaratas Yeni Üye

Arkadaşlar yaklaşık 20 gün önce 6930G modelini aldım daha sonra xp kurdum herşey çok güzel çok hızlı gidiyordu sonra bilgisayarı eve bırakıp 1hafta önce üniversiteye gittim dün geldim ve bilgisayarı açtığımda müthiş bir yavaşlama gördüm ama yavaşlama genel olarak değil yani bilgisayar açıldıktan sonra çok hızı her işlemi çok hızlı yapıyor ama açılması 5dkyı geçiyor ilk acer logusunda zaten bi 10saniyeden fazla duruyor sonra windows xp boot hemen geçiyor ama hoşgeldiniz yazan yere kadar gelmesi en az 3dk sürüyor daha sonra bi de hoşgeldiniz yazısında bi takılıyor orda da en az 3 dakika daha bekliyor sonra format attım kurulum ekranını gelmesi çok çok uzun sürdü sanki 64mb ramli pcye format atıyorum gibi eziyet kurulum 1saatten fazla sürdü daha sonra yine aynu şey oldu masaüstünün gelmesi 5dkyi geçiyor gerçekten çok yavaş acaba sata disk özellğini kapattım ondanmıdır dedim sata özellğini açıp vista yükledim yine aynı kurulum ekranının gelmesi en az 10dk sürdü kurulumun tamamlanması 1saati buldu sonra yine aynı şey pc tam açıldıktan sonra hız gayet iyi ama bilgisayarın açılması 5dkdan fazla sürüyor niye oldu sizce bu ?

2. 1982yunus

1982yunus Yeni Üye

arkadaşım aynı pc bendede var benide deli etti ama sonunda çözdün windows 7 yi kurdum sorunsuz tavsiye ederim

3. aaaydinnn

aaaydinnn Yeni Üye

kerdeş driverlerı varmı yaa neden buldunn..?

4. 1982yunus

1982yunus Yeni Üye

drivera gerek yok direk kuruyorsun herşeyi sorunsuz görüyor bende anlamadım ama hatta arkadaşada kurduk onuda
    gördü ne ekran kartı ne birşey herşey kusursuz çalışıyor bir teklanch maneger çalışmıyor oda benim için sorun değil

Sayfayı Paylaş