arkdaşlar yardım edin toshibam çalındı

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında godspeed tarafından paylaşıldı.

1. godspeed

godspeed Yeni Üye

[imdat] [imdat] arkdaşlar evime hırsız girmesi sonucu toshibam çalındı p200d-120 serisindendi daha taksitleri bitmeden gitti seri numraları felan aldımda ne yapmam gerek 28122053k seri numarası beni bilgilendirirn ne olur

2. blackforever

blackforever Yeni Üye

Arkadaşım öncelikle çookkk büyük geçmiş olsun diyorum :( inan kendi malım çalınsa bu kadar üzülmem heleki taksitlerini hala ödüyorum diyorsun kahroldum inan :(

Toshibanın en güzel yanı çalınmalara karşı süper destek vermesi .
    Yapacağın işlemleri sıyasıyla aktarıyorum ;

1 ) Modelini ve seri numarasını Toshiba türkiye ana merkeze bildir ( illaki servise gidecek bir gün satın alan kişi ne bilsin çalıntı olduğunu buda bir ihtimal )
    2 ) Model ve seri numarasını Toshiba dünya temsilcisine yani japon sitesine iletişim yoluyla bildir ( Bu vesile ile güncelleme bile yapsa cihaz şakır şakır yerini tespit ediyorlar , unutmayalımki microsoft ve büyük pc markaları işbirliği içinde çalışmaktadırlar bazı konularda )
    3 ) Cihazın bulunduğu takdirde sana geri döneceklerdir , bunları yaptıktan sonra sana sadece beklemek kalıyor arkadaşım ( bulunma ihtimali % 90 eğer parçalanmamışsa tabi )

Bu kadar şeyi nerden biliyorsun dersen eğer geçen sene benimde çalınmıştı hemde 2 günlüktü dağa ve araştırdım bir arkadaş bunları yapmamı söyledi ve birbuçuk ay sonra beni toshiba ana merkezden aradılar laptopunuzu gelip alabilirsiniz dediler !
    Dünyalar benim olmuştu :mrgreen:

İstanbuldan çalınan laptop ankara / ulustan çıktı gerisini sen düşün sakın bu işin peşini bırakma arkadaşım eminim güzel bir sonuca ulaşacaksın ... [icon_santa]

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Katılıyorum.
    Ayrıca civardaki bilgisayarcılara da bilgi verebilirsiniz.

4. karaf

karaf Yeni Üye

Çok geçmiş olsun, gerçekten çok kötü bir durum:(
    O kadar emekle çalış, paraya kıyıp al ciğersizin biride gelip çalsın.

@blackforever, verdiğin bilgiler eminim işe yarayacaktır teşekkürler paylaşımın için.

5. blackforever

blackforever Yeni Üye

Arkadaştan ses yok yazık yahu :(

6. godspeed

godspeed Yeni Üye

çok saolun arkdaşlar bilgilendirmeniz için allah razı olsun napalım giden gitti sağlık olsun diyorum allah başka dert keder vermesin

7. mehmet27

mehmet27 Yeni Üye

8. blackforever

blackforever Yeni Üye

Süpersin dostum [bravo]

Sayfayı Paylaş