arkadaşlar rica etsem bi yardım edebilirmisiniz?

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında ozbayir tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ozbayir

ozbayir Yeni Üye

arkadaşlar ben toshiba satelitte a200-1ub kullanıcısıyım ve pc sata disk.nlite denilen prog. dan xp ve sata dosyalarını birleştirdim.kur a balarken daha doğrsu kur için mavi ekran gelince kur bazı dosyaları otomatik yüklerken mavi bir ekranda şöle bi hata oluştu:

"Bir sorun algılandı ve bilgisayarınızın zarar görmesini önlemek için Windows kapatıldı.
    Bu durdur hatasını ilk kez görüyorsanız bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    Bu ekran yeniden karşınıza çıkarsa (çıkmıyor, resetten sonra Windows normal açılıyor) aşağıdaki adımları izleyin:
    Yeterli disk alanınız olduğundan emin olun. (Yeterli alan var.) Dur iletisinde sürücü tanımlanmışsa, sürücüyü devre dışı bırakın veya bir sürücü güncelleştirmeleri için üreticiye başvurun. Görüntü bağdaştırıcısını değiştirmeyi deneyin.
    Donanım satıcınızdan BIOS güncelleştirmesi olup olmadığını öğrenin. Önbellekleme ve gölgeleme gibi BIOS bellek seçeneklerini devre dışı bırakmayı deneyin. Bileşenleri kaldırmak veya devre dışı bırakmak için Güvenli Mod kullanmanız gerekirse, bilgisayarınızı yeniden başlatın. Gelişmiş bağlatma seçeneklerinde F8 tuşuna basın ve sonra Güvenli Mod’u seçin.
    Teknik Bilgiler
    ***STOP: 0X0000008E (0XC0000005, 0XBF839B69, 0XF36AAF68, 0X00000000) (Bu kısım her kapanmada değişiyor sanırım)
    ***win32k.sys – Address BF839B69 base at BF800000, Datestamp 422511a2 (bu kısımda değişiyor)
    Fiziksel belleğin dökümüne bağlanıyor (100’den geriye sayım)
    Fiziksel bellek dökümü tamamlandı.
    Daha fazla yardım için sistem yöneticinize veya teknik destek grubuna başvurun."

lütfen ben çıldırmadan acil yardım edin..!

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sorunuzu zaten işletim sistemleri bölümüne yazmıştınız.
    iki yere yazmanıza gerek yok.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş