arkadaslar notebook ile internet bağlantısı hakkında yardım

Konu, 'Notebook Genel' kısmında bigpoor tarafından paylaşıldı.

1. bigpoor

bigpoor Yeni Üye

arkadaslar benim notebook um ile wireless özelliğiyle kablosuz internete bağlanmak istiyorum.fakat modemim kablolu modem ve degiştirme gibi bir şansım yok.kablosuz kullanmak için modeme veya switch yoluyla bir adaptör gibi birsey varmı.ben öyle bisey duydum.kablolu modeme bisey takınca oluyormuş diye.bu konuda yardım arkadaslar

2. Digital Fortress

Digital Fortress Yeni Üye

Ben böyle bir şey görmedim, duymadım. Olacağınıda sanmıyorum ama teknoloji bu olmıcak diye bir şey yok.Eğer böyle bir şey varsa anlatsın arkadaşlar bizde bilelim.

Kablosuz intertnet bağlantısı kablolu internet bağlantısına göre hem daha güvensiz hem hız sorunu yaşabilirsin. Ben laptopumda kablolu internet kullanıyorum, alışveriş merkezleri gibi kablosuz internetin olduğu yerlerde kablosuz olarak kullanıyorum interneti. ;)

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Şu cihaz işinizi görecektir.

http://www.hepsiburada.com/productdetai ... id=bd61944

4. bigpoor

bigpoor Yeni Üye

saka arkadasım bu modem degilmi.degilse nasıl kullanacagız biraz bilgi verirsen sevinirim.bende switch var ona takarak kullanabilrmiyim.çünkü switch de aynı zamanda notebook ile beraber wireless özelliği olmayan bir masaüstünü de kullanacağım.biraz bilgi verirsen sevinirim simdiden tesekkürler.

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bu modem değil arkadaşım,router yani yönlendirici dağıtıcı görevini görür.

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

verdiğim linkteki ürün işinizi görür. Kabloları takmanız yeterlidir. Ayar yok.

7. sarum

sarum Yeni Üye

evet sakanın dediği gibi cihazı ben kullanıyorum. şimdi bende de kablolu var cihazı takıyorum ve kablosuz olu veriyor.

8. karaf

karaf Yeni Üye

Kaç aydır böyle bir bilgi arıyordum, paylaşım için teşekkürler.
    Sayenizde işler çok kolaylaşıyor inanın.

Sayfayı Paylaş