arkadaslar msi vr600 sorun var yardim edermisiniz

Konu, 'Msi Notebook' kısmında cello1988 tarafından paylaşıldı.

1. cello1988

cello1988 Yeni Üye

bugünlerde bir msi vr600 notebook aldim sorunlu bir vistasi vardi bazen acilirken windows yazi cikan yerde kaliyordu bende format attim ve xp yüklemek istedim simdi ne vista var nede xp yazilanlari uyguluyorum ama olmuyor laptopda islemci yok acil yardima ihtiyacim var

xp yüklerken havizayi formatliyor ve kapanip acildiktan sonra yine aynisini yapiyor yani bitürlü xp kayita baslamiyor
    orjinal cd leride kayi cook yarima ihtiyacim var

2. Error!

Error! Yeni Üye

siz neden uğraşıyorusunuz ki gidiceksiniz aldığınz yerdeki masaya bırakıcaksınız :D gerisini onlar düşüsün ama yok illa ben halletcem diyosaız sizi uğraştırır

sata xp uygaldınızmı ? veya vista kurmayıda denedinizmi sorun tam açıklayıcı anlatmamışsınız

3. cello1988

cello1988 Yeni Üye

ya geri götürüp vermekte olmuyor cünkü aldigimda vista calisyordu ama windowsu acarken windows copr.yazan yerde kalip devam etmiyordu bende yeni bir vista atiyim dedim sonra hic vista falan bisey kalmadi sadece siyah ekran cikiyor su altire gidip geliyor
    xp yüklemeye calistim usbden setupu baslatiyor hard diske format atip kapaniyor acildiginda yine bastan aliyor yani bi türlü normal kayita basliyamiyorum vista yüklerkende ayni yükleme basliyor yükleme biti diye bi kapanip acilyor sonra yine xp deki gibi bastan aliyor öyle kaldim xp cd sini takinca driverleri aramak icin disklere giriyorum burda ( boot x )diye bir disk var ve icinde bir windows var aba diyorum bu laptobu bi sekil su boot disktenmi acmaya calismam lazim

4. the_grudge

the_grudge Yeni Üye

biosa gir hdd gözüküyormu birde çalışan cd pardus ile bak... benim hdd giderken öyle olmuştu...

Sayfayı Paylaş