ARÇELIK ANB 576-SR

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında STaTiC-X tarafından paylaşıldı.

1. STaTiC-X

STaTiC-X Yeni Üye

ARÇELIK ANB 576-SR XP DRIVERLERI

Merhaba arkadaşlar. Bugün bi müşterimiz Arçelik ANB 576-SR laptopbunu getirdi. Sizinde bildiğiniz gibi bu laptopda Windows Vista yüklü olarak geliyor. Windows XP'ye çevirme isteğinde bulundu. Malum arçelik servisleri çok çalışkan oldukları için müşterilerine yardımcı olmuyorlar. O yüzden araştırıp bu laptopun tüm driverlerini temin ettik. Kurduk teslim ettik makineyi sorunsuzca.

Resimde gördüğünüz gibi sorunsuz şekilde yüklendi bütün driverler.

Download Linki:
    http://rapidshare.com/files/101504819/ANB576SR.rar

Arkadaşlar kendi serverimizde paylaşacaktım ama rapid daha hızlı olur diye rapide upload ettim.
    Sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim. Gerçekten çok yardımcı oluyor bize.
    Driverler umarım işinize yarar. Teşekkürler.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Paylaşım için teşekkür ederiz. Bir dahaki paylaşımlarınızda kalın karakterlerle yazmazsanız sevinirim.

3. ibrforevers

ibrforevers Yeni Üye

merhabalar verdiğiniz driverları indirdim herşey tamam fakat ses çıkmıyor bilgisayardan ses bileşenleri kurulu görünüyor fakat ses çıkmıyor defalarcakaldırıp yeniden kurdum sürücüleri fakat yinede ses çıkmıyor.
    Acil yardımlarınızı bekliyorum....
    Teşekkürler..
    (not:vista kuruluyken ses geliyordu..)

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ses kartını kurabilmek için sadece sürücü kurmak yetmiyor. Sürücüyü belle bir yol ile kurmak gerekiyor.
    Sitede hem realtek hem de conexant ses kartlarının kurulumu yaklaşık 200 farklı konuda anlatılıyor

5. STaTiC-X

STaTiC-X Yeni Üye

Arkadaşlar aynı driverler ARÇELIK ANB 577-SR içinde geçerlidir. Test edildi. Normal bir şekilde kuruldu.
    Bunun yanında ARÇELIK ANB 577-SR modelinde kasasında Bluetooth simgesi olmasına rağmen özelliklerinden yoktur. Bilginize ...

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

teşekkürler

7. m_tatlisu

m_tatlisu Yeni Üye

saol eline emeğine sağlık harbiden acil ihtiyacım vardı

8. umutsuz25

umutsuz25 Yeni Üye

Slm forum gerçekten çok güzel.Arçelik,Beko ve keysmart pc ve notebooklar için www.arcelik.com adresinden driverlarını bulabilirsiniz.Arçelik servisleriyle ilgili yaptığınız açıklamaya katılamıyorum nedenide şu; 1 hafta öncesine kadar bende bir arçelik servisinde teknisyen olarak çalışıyordum.Asıl mesleğim bilgisayar programcılığı 2 yıllık yüksek okul mezunuyum.Bu servislerde tek işe bakmıyorsunuz.Yani içerde sadece bilgisayarla uğraşamıyorsunuz.Niyemi servis sahipleri 1 elemanla 5 kişinin işini yaptırmaya çalışmasından.Yani size gelen müşteri notebookunu servise bırakıp aynı gün içinde istediğinde ve lisansız bir işletim sistemi kurulmasını istediğinde isteği kabul olunmayacaktır.Bu orda gördüğü teknisyenin bu işi yapamıyacağı için redettiğinden değil ona ayıracak vakit bulamadığındandır.Bu tamamen servis sahiplerin çalışanlarını umursamamasından ve onlara değer vermemesinden kaynakllanmaktadır.

Sayfayı Paylaş