Arçelik ALC883 XP Driver

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında OnLyDeJavu tarafından paylaşıldı.

1. OnLyDeJavu

OnLyDeJavu Yeni Üye

Merhaba Arkadaşlar...

Arçelik ALC883 model bir laptopum var. Orjinal yazılımı Vista Home Edition. Fakat ben XP kullanmak istiyordum bunun için format sonrası kolaylık sağlasın diye driverların isimleri not aldım. Format attıktan sonra bazı driverları yükleyebildim ama özellikle ses ve ethernet kurulmuyor. Ses driveri olarak Realtek High Definiton yazıyordu. İndirdim denedim fakat yinede olmadı. Farklı sürümler denedim yine olmadı. İnternet üzerinde de driverlarını bulamıyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden hepinize teşekkür ediyorum...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. OnLyDeJavu

OnLyDeJavu Yeni Üye

Söylediğiniz gibi yaptım problemim giderildi yardımlarınız için sonsuz teşekkür ederim. Saygılarımla...

4. evren_evren

evren_evren Yeni Üye

arkadaşlar bir sorunum var yardımcı olabilirseniz cok teşekkür ederim
    arçelik marka modeli alc883 bir dizüstü bilgisayarım var ve bu bilgisayara format attım ama kendisine ait olan kamerası caliştığı zaman bilgisayar oturumdan kapanmıyor ac - kapa tusundan kapanıyor kamerayı iptal ettiğim zaman açıp - kapamada bir sorun olmuyor. sorun neden kaynaklanıyor vede nasıl çözerim... cevaplarınızı beklıyorum

5. zuzum

zuzum Yeni Üye

merhaba arkadaşlar bende de arçelik alc883 laptop var. ama kamerası çalışmıyor xp kullanıyorum yardımcı olabilrmisiniz

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş