araba ile takas olabılecek acer 5720 G...22AY garantili...

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında merhabalar tarafından paylaşıldı.

1. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

ürünü ıkı ay once bayramda teknosadan aldım.6taksıtle daha ıkıncı taksıtını yatırdım.cok sevıyorum ama kafaya koydum araba alacagım.urun bu derece temız onun ıcın sıfır kutuda yazdım kullanılmadı pek....uzerıne xp pro sp2 kurdum(lisanslı vista homepremıum var) mukemmel oldu ya....canavar.....elınde nakıt olan yada araba olan bis 131 falan...mutlaka benımle ıletısıme gecsın arkadaslar...tum soru ve dusuncelerınız ıcın msn adresım merhabalar_king@hotmail.com

İşlemci : Intel Core 2 Duo T5450
    İşlemci Hızı : 1,6 GHz
    Bellek : 2 GB
    Sabit Disk : 160 GB
    Ekran Belleği : 256 MB(up to 1024 turbocache)
    Ekran Boyutu : 15,4"
    Garanti Süresi : 2 Yıl
    Model : AS5720G-3A2G16MI
    Ekran Özelliği : WXGA High Brightness
    Grafik Tipi : NVidia GeForce 8400M-GS
    İşlemci Tipi : Çift Çekirdek
    Optik Sürücüler : DVD-Super Multi
    Pil Tipi : 6 Hücreli Li-Ion
    Menşei : İthal
    Wireless : Var
    Dahili Kamera : Var
    Yazılım : Türkçe Vista Home Premium

YANINDA KABLOSUZ MOUSE CANTASI EK KALVYESI TUM CD VE AKSESUARLARIDA GONDERILECEKTIR...FULLLLL YANI KACMAZ....URUN 1700 YTL CIVARINDADIR ARASTIRINIZ....SAYGILAR

2. velociraptor

velociraptor Yeni Üye

ürünün şu anki teknosa taksitli satiş fiyati 1.562 YTL
    peşin satış fiyatı 1.490 YTL civarında
    güzel bir notebook hayırlı satışlar..

3. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

arkadaslar urunun fıyatı aynı durmasına ragmen ben cok sıkıstım urunu 1250 ytl vermeye hazırım...bılgınıze

4. justice

justice Yeni Üye

kardeş iyi güzel konuşuyosunda zaten laptop fiyatları taban yaptı. asuslar oldu 1250 ytl ve senin bilgisayarın 3-5 üst katı. yani diyeceğim bu fiyat bunun için çok. Ama tabiki herbi kör satıcının bi kör alıcısı bulunur. [gulmek]

5. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

yanı kac olmalıydı bu ozellıklerde kı laptop...hım bu arada taban yaptıgına daır bırsey gostersene bana...ben 1541e aldım sımdı 1561 sen ce taban mı tavan mı oluyor???

6. justice

justice Yeni Üye

ya arkadaşım yanlış anlama ben sadece görüş belirttim. güncel kampanyalar bölümüne gir de bak taban mı tavan mı? adamlar %25 indirim yapıyor.

7. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

sen gunluk kampanyalardan bahsedıosan vatan bılgısayar yuzde 28e kadar dusuo...ıstısnalar kaıdeyı bozmaz....

8. ibrahimkarakaya

ibrahimkarakaya Yeni Üye

geçende sıfır bi asus aldım f3sr 1350 ye.. hem adıma lisanslı hem bu bilgisayardan kat kat iyi.. bu fiyat çok.. senin kaça aldığın önemli değil.. alırkende pahalı almışsın zaten.. 1.6 ghz işlemcisi var hemde 1 yıl önceki modeller.. bence sen bunu satma.. satarsanda 1000 ytl her iki taraf içinde şimdilik ideal sayılır..

9. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

arkadasım sen benım ılanıma cop olmaya mı geldın?nasıl pahalıya almısım sen bı sıtelerı gezsene bır bak suanda ne kadar olduguna..hala hıc dusmedı ve aksıne yukseldı hıı bu arada atı 128 ekran kartınla benım laptopumla kat kat ıyı demeye bence hıc hakkın yok...cunku laptoplarda ekran kartı on plandadır...benı guldurmeyın yanı once fıyatlara bakın pıyasayaa bakın pahalımı alınmıs yoksa nedır oyle konusun...son olarakda 1000 ytlye ıkıncı el 5715ler flaan gıdıo:D

ilgilenen arkadaslar msn de ozel konusabılırız...pazarlıga acıgım

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Arkadaşlar satış ilanlarındaki fiyatlara yorumunuz varsa bunu özel mesaj ile yapınız.
    Satışı baltalayıcı mesajlar hiçbir alışveriş ortamında hoş olmaz.

Sonuçta isteyen istediği fiyattan satma hakkına sahiptir. Alacak kişinin karar verirken araştırma yapması gerekir.
    Uygunsa alır, değilse almaz.

11. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

arkadaslar ılanım oldukca kırlendı bazı arkadaslar yuzunden ama su sıralar satıs yıne dusunuyorum.....ılgılenen arkadasalr her konuda mesajlarınızı beklıyorum

12. merhabalar

merhabalar Yeni Üye

arkadaslar 1100 ytl verene hemen verıyorum pıyasa dustu

Sayfayı Paylaş