antivirüs programları hk.

Konu, 'İnternet, Güvenlik ve Ağ' kısmında karaeren tarafından paylaşıldı.

1. karaeren

karaeren Yeni Üye

merhaba arkadaşlar kaspersky internet security 7.0 ı almayı düşünüyorum bu programı bilgisayara kurup aktivasyonu yapıp kullandığımızı düşünelim peki yasal kullanım süresi içinde bilgisayar göçerse format atmak zorunda kalırsak aynı şifreyle tekrar aktive edebilirmiyiz ayrıca bu programı tavsiye edermisiniz

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Etmeniz gerekir. Edilmemesi saçmalık olur.

3. karaeren

karaeren Yeni Üye

tabi edeceğiz saka kardeşim ben onu sormadım aynı şifreyle aynı bilgisayara ikinci defa aktivasyon yapabilirmiyiz
    örnek bilgisayar çöktü antivirüs programı silindi tekrar yükledik ama aktive etmek gerekiyor anlamışısındır inşallah

4. The Wind

The Wind Yeni Üye

Aktive edemiceksek neden 50-60 ytl verelim ki bir programa,bence de çok saçma olur.1 kere yüklemek için kimsenin bu paraları vereceğine inanmıyorum.Belki de çok cüzi bir ücret alınıyor olabilir ama tabi bunun hakkında emin değilim.(bunu da şu yüzden söyledim;program satın alırken 2 bilgisayarlık 3 bilgisayarlık diye ayrı paketler var bazılarında.)

5. idoan

idoan Yeni Üye

kaspersky lisansı 1 yıllık satıldığı için bu süre zarfında istediğiniz kadar silip tekrar aktive edebilirsiniz.yani istediğin kadar format atıp tekrar kurabilirsin.

6. sarisapka

sarisapka Yeni Üye

tabiki edersin arkadaşın dediği gbi sen programı alırken tek kullanıcı yada atıyorum 7.8 kullanıcı şeklinde alırsın eğer tek kullanıcı aldıysan tutupta o anahtarı başka bi arkadaşına verdiysen tabiki de kullanmassın karspersky öneriirm bende onu kullanıyorum çok memnunum.

7. system

system Yeni Üye

tavsıye tabıı ederız cunku kaliteli birsey ornek olarak ben dırek sunu vereyım neden internette dolasan serıallerı herkes kullanabılıyor.. dırek burdan yola cık soruna cvp bul :D

DipNot : Herkes senın o şifreni kullanabilir.. Dikkat et :):)

8. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

Kardeş O kadar para vermene ne gerke ya googleden arat crack lı şeklinde bulursun mutlaka vardır birileri upload etmişdir bu site link vermek doğrumu bilmiyorum istersen ben bakim sana ÖM atarım

9. The Wind

The Wind Yeni Üye

Bu sitede crack,warez paylaşımı yapılmaz arkadaşlar.Sözü bile edilmez aslında. ;)

10. Tuncya_Sukan

Tuncya_Sukan Yeni Üye

kusra bakmayın ben yeni oldum için pek bakmadım site kurallarına özür dilerim hepinizden bilgi verdiniz için saolun

Sayfayı Paylaş