ANKET:Notebook alırken neye göre alıyorsunuz?

Konu, 'Notebook Genel' kısmında The Wind tarafından paylaşıldı.

ANKET:Notebook alırken sizin için en önemli şey nedir?

Anketin kapanma tarihi 12 Şubat 2008.
  1. Donanım

oy sayısı 18
    48,6%
  2. Marka

oy sayısı 4
    10,8%
  3. Fiyat/Performans

oy sayısı 15
    40,5%
  4. Birinin tavsiye etmesi

oy sayısı 0
    0,0%
  1. The Wind

The Wind Yeni Üye

Arkadaşlar lütfen bu ankete bir oy da siz kullanın,bu anket tüketicinin neye göre tükettiğini belirlemek üzere hazırlanmıştır.

2. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

güzel düşünülmüş bir anket,ilk oyu ben kullanmışım,hocam konuyu açmışınız ama oy kullanmayı unuttunuz galiba :D

3. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kullanacağım ama sonra,belli olmasın oyumun rengi :D :D

4. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

:D :mrgreen: ben sazan gibi atladım yani

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

Eh biraz öyle oldu ama sonuçta bu dini ya da siyasi bir anket değil yani :mrgreen: Şimdi sen donanım seçeneğini işaretledin diye kim sana ne der ki? :mrgreen:

6. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

hocam konum dogrumu? :cool:

7. The Wind

The Wind Yeni Üye

Anlayamadım Samet kusura bakma bayadır bilgisayar başındayım da :(

8. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

ben donanıma göre seçim yaparım,toshiba almak aklımda bile yoktu,özelliklerine göre gereksiz pahalı bence,kısmet işte aldık :mrgreen:

9. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

barcelona desem :mrgreen:

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Hmm yok ya sadece orada olmak istedim bir an.En çok gitmek istediğim yer. :cry:

11. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

inşaallah gidersiniz hocam :)

12. The Wind

The Wind Yeni Üye

Sağol,bu yaz İtalyayı gezdim,bir sonraki durak İspanya inşallah.Barselona ve Madrid ;) Birbirine zıt 2 kent.Çok merak ediyorum.Neysekonuyu dağıtmayalım:D

13. pilavyer

pilavyer Yeni Üye

evet konuyu dagıtmayalım,amacından saptırdım biraz :mrgreen: :D

14. The Wind

The Wind Yeni Üye

Ben de arada verdim oyumu ama çok az oy kullanılmış yahu,üzüldüm.

15. umutkara

umutkara Yeni Üye

Bence oylama puanlı şekilde olsa da faydalı olurdu. Mesela doanıma 5 puan, marka 3 puan falan gibi.
    Böyle olunca tercihler tam yansıtılamıyor

16. umutkara

umutkara Yeni Üye

Herkes forumlarda deli gibi araştırma yapıyor, soru soruyor, ankette birinin tavsiye etmesi sıfır (0) puan almış. :D Bence anket iyi düzenlenmemiş. Tek bir seçeneği işaretlemek zorunda kalmak çok doğru değil. Ben de bunu kendime dert ettiim, yav. :)

17. The Wind

The Wind Yeni Üye

Teşekkürler.

18. hacas

hacas Yeni Üye

donanım göre alacağımız doğrudur yanlız performans fiyat diyorr nedemek bu hemde donanım anlamında ankette bir çelişki var :) bence hem performans hemde fiyat...siz 1.86ghz işlemcili pc 1000 verirsiniz yoksa 2.0ghz işlemcili pc ya 1200ytlmi? ben 1.86 ercih ederim işlemci hızını ram takviyesi ile kapatmaya çalışırım

19. mRocK

mRocK Yeni Üye

Emrah kardeşim çok güzel düşünülmüş bir anket ama başlığını değiştirsek; notebook alırken hangisi daha önceliklidir diye. Çünkü ben öncelikle donanımına bakarım ama benim için fiyat performans ve markada önemlidir ve birinin tavsiye etmesi de tetikleyici unsurdur yani bilmem anlatabildim mi :D

Sayfayı Paylaş