Amerika'da şu notebook u almayı düşünüyorum yardım!!

Konu, 'Notebook Genel' kısmında wet_eyelids tarafından paylaşıldı.

1. wet_eyelids

wet_eyelids Yeni Üye

Kuzenim yaklaşık 5 yıldır amerikada yaşıyor şu aralar pc sıkıntım var yüksek performanslı laptop almayı düşündüğümü söyledim bu yaz amerikaya bir seyahatim olucak kuzenim araştırdı 3.000 tlye yakın bi fiyata şöyle bi pc gönderdi rami falan iyi geliyor da ekran kartından falan ben fazla anlamam yüksek kalitede oyun oynamak istiyorum sadece.

Bana email ile gelen özellikler:

- Display: 17" Wide Viewing Angles WSXGA+ LCD with Super Glossy Surface (1680 x 1050)
    - Processor: 45nm Intel® Core™ 2 Duo Processor P8600 / 3MB L2 Cache, 2.40GHz, 1066MHz FSB
    - Video & Graphics Card: Nvidia GeForce GTX 280M Graphics with 1GB DDR3 Video Memory
    - Operating System: Genuine MS Windows® VISTA Home Premium 32/64-Bit Edition
    - Memory: 4GB Dual Channel DDR3 SDRAM at 1066MHz - 2 X 2048MB
    - Primary Hard Disk Drive: 250GB 5400rpm SATA 300 Hard Drive
    - Optical Drive: 8X DVD±R/RW/4X +DL Super-Multi Drive & Software
    - Wireless Network Card: Intel Wi-Fi Link 5300AGN - 802.11A/B/G/N Wireless LAN Module
    - Bluetooth: Internal Bluetooth V2.0 + EDR Module
    - Primary Battery: Smart Li-ION Battery Pack
    - Integrated Security Device: Fingerprint Reader

Hiç bilmediğim bi firma hp dell falan degil garanti olmicak kuzenim bisi olmaz falan dedi ama korkuyorum sadece biraz firmaya güvenemiyorum...Sizce ne yapmalıyım? Almalı mıyım? Türkiye'de daha zayıf modellerin çok daha pahalı olduğunu söyledi.

2. FinansMania

FinansMania Yeni Üye

3000 tl ye amerikadan laptop??? Garanti yok, bilinmedik bir marka, klavye düzeni tr değil??? Almayın bence. Yarı fiyata yakın mükemmel makinalar var araştırısanız.

3. vyperpunk

vyperpunk Yeni Üye

2.4 sony vaio var euroasia garantili 1800 küsüre veya daha güzel packardbell bulabilirsin aynı fiyatlara hiç gereği yokyurtdışından getirtmene heleki Türkiyede kdv indirimi varken piyasa bukadar düşmüşken istanbulbilişime bi bak derim.

4. Bu-r0cK

Bu-r0cK Yeni Üye

katıLıyorum FinansMania ve vyperpunk'a. 3000 tLye yakın fiyat iyi bir fiyat ve sistem çok iyi gtx 280m 1 gb ekran kartı ve ddr3 kuLLanıLması süper. ama bu özeLLikte onu aLıcağınıza fan sesine katLanırım diyorsanız monster aLmanızı öneririm aynı özeLLikte 2 yıL garantiLi 2500 3000 tL civarı notebook'Ları var. yada 2800 tLye ddr3 beLLek kuLLanan 4 çekirdek casper var. 2800 tLye oLan casper bu pcden daha iyi oLucağı kesindir. garantiside oLduğu için sıkıntı çekmezsiniz. ;) biraz araştırma yaparsanız 3000 tLye 4 çekirdek notebookLar buLabiLirsiniz türkiyede garantiLi oLarak. ;)

Sayfayı Paylaş