AMD - Ati sata sürücüleri ve sata disk sorununa çözüm

Konu, 'Notebook Genel' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

8. maddede yazanları yaptıysanız kendisi yazdırması gerekir.
    Boş bir cd takın. Gelen pencerede Mod bölümünde "doğrudan yazdır" ı seçin, Iso etiketi kısmına Cd için bir isim yazın, yazma hızını düşürün ve yazdır deyin.

2. caylaksan

caylaksan Yeni Üye

bende de ayni sorunlaR var hp g62 ye dediklerinizi yaptim. sata ati 32 bit dosyayi indirdim. iastor hatasi verdi.. duzenledim cdrom.sys hatası verdi..

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Notebookunuzdaki anakart çipseti nedir?

4. kobraercan

kobraercan Yeni Üye

Merhabalar... Benim laptop sisteminde Anakart Çipseti AMD 780G/780V/790GX, AMD K10 olarak gözüküyor. Ben buna sata driverlı xp cd.si hazırlarken ati sata sürücülerini mi eklemeliyim yoksa intel sata sürücülerini mi?

Teşekkürler...

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

6. helerokfek

helerokfek Yeni Üye

hocam kolay gelsin öncelikle bende şuan aspire 5100 var geceden beri yapmadığım işlem kalmadı dediklerinizi harfiye yaptım fakat format cd sini okuyor dosyaları ayıklıyor biçimlendirme menüsüne gelmeden siyah ekranda imleç çıkıyor ve öylece kalıyor hiç bir işlem yaptırmıyr 15-20 dk bekledim fakat nafile yardmlarınızı bekliyorum

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Notebookunuzun çipseti nedir?
    Başka bir xp cdsi denediniz mi?

8. suleymanyanal

suleymanyanal Yeni Üye

[alkis] Ustat ellerine saglık olmuyor diyen arkadaşlar amd chip setli olmasına dikkat edin eger amd degil ise nvidia sata yüklemesini aynı işlemler ile yapın tüm herkezin sorulara cvb yazdıgın için hem detaylı hemde resimli anlattıgın için teşekkürler..
    Emege saygı.. [alkis]

9. dassssss

dassssss Yeni Üye

çok teşekkürler, Allah razı olsun...

10. kayacan93

kayacan93 Yeni Üye

Merhaba driverların linki ölmüş yenilerseniz sevinirim.

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

2 gün içinde yenilenecek, genel bir sorun oldu.

12. acerhy

acerhy Yeni Üye

Merhaba, sata driver linkine girdiğim zaman 'program bulunamadı' yazsıyla karşılaşıyorum. Sanırım link eski. Yenileme şansınız var mıdır?

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sürücü linki güncellendi.
    notebook_driver/130/Ati-sata-drivers-for-windows-xp.html

Sayfayı Paylaş