Aidata M66JE Driver

Konu, 'Diğer Notebook Markaları' kısmında erhancoult tarafından paylaşıldı.

1. erhancoult

erhancoult Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar elimde Aidata marka M66JE model bir laptop var ve driverlerini bulmakta zorlanıorum.Bu konuda bana yardımcı olursanız sewinirim.
    Forum içinde arama yaptım ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım.

Driver magic tarzı prg lerle online tarama yaparak driverleri indirmeye çalışıorum en azından wireless yada lan driverlerini bulsam gerisini halledebilrim diye düşünüorum.

Yardımlarınızı bekliorum..

Paylaşım için güzel bir gün...................

2. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Hangi işletim sistemi için driver istediğini belirtseydin daha faydalı olurdu xp/vista

3. _CanasH_

_CanasH_ Yeni Üye

arkadaşım aidata nın yetkili servisiyim http://www.aidata.com.tr\destek buradan temin edebilirsin sk işlemlerden sürücüve programlara gel aidata ürünlerine ait tüm driverleri bulabilirsin baktım ama belirttiğin modelbilaptop görünmüyor aidatada birde sen kontrol et

4. erhancoult

erhancoult Yeni Üye

Tekrar Merhabalar;

Windows xp driverlerini arıorum arkadaşlar....

Atrıca aidata sitesinde aradığım modelde yok...
    Neete baya bir araştırma yaptım ama bulamadım.Yardımlarınızı bekliorumm..

5. Dilmac

Dilmac Yeni Üye

Bende baktım ama göremedim öyle bir model ile ilgili bırakın driver resim dahi göremedim. Nasıl notebook o öyle marstanmı geldi? :D

6. erhancoult

erhancoult Yeni Üye

Walahi haklısınız kafayı yemek üzereyim.Şöyle biyo l denicem wirless driverini buldum.Onu yuklryip netten driver magic prog ile scan ettirip driverleri bulucam eger programda bizim gibi düşünüosa işimiz allaha kaldı....

Bu arada ben yaklaşık 8 senedir bu işle ugrasıorum Aidata sitesi gibi berbad bir sitede gormedim..Hele o dwonload köşesi bir harika notebokkalr altında ftp kısmında beynel minel driverler harika wallahi ama yardımlarınız için teşekkurler ...

Derhal piyasadan çekilsinler..:):):)

7. infinityy

infinityy Yeni Üye

:) ekran karti driver'i haric hepsini hallettim fakat ekran kartini bulamadim henüz. elinizde olan varsa paylasirsa sevinirim. "nvidia quadro geforce 6000 m66je" icin. bunuda buldum ama indiremedim birtürlü %39 da takılıyor. :) ekran kartı driver'i haric ihtiyacı olan varsa söyleyebilir.

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Everest programı ile cihazın özelliklerine bakıp buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz.

9. infinityy

infinityy Yeni Üye

10. trapp1sten

trapp1sten Yeni Üye

Aidata nın bütün laptop modellerinin driverlerine aşşağıda verdiğim linkten ulaşabilirsiniz arkadaşlarım.

http://www.clevo.com.tw

11. catlamakuzereyim

catlamakuzereyim Yeni Üye

webcam ve ethernet kartı driver ı eksik

12. paz_plata

paz_plata Yeni Üye

arkadaşım teşekkür ederim. Verdiğin Driver Backup lar işimi gördü. Kullanabilirsiniz

Sayfayı Paylaş