Ag BagLantı ProbLemi

Konu, 'Acer Notebook' kısmında ThicKY tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ThicKY

ThicKY Yeni Üye

Uzun Süredir Windows Vista ULtimate İşLetim Sistemini KuLLandıgım Acer Aspire 5315 ModeL Notebook'uma Hızından Memnun OLmadıgım İçin Windows XP ProfessionaL İşLetim Sistemini Kurdum.Sitedeki KonuLarı Araştırarak BuLdugum Driver'Ları İndirdim ve Kurdum.Fakat ' Ag BagLantıLarı ' na Girince ' Ag BagLantıLarı' nı GörüntüLe ' Dedigimde Boş Bir Ekran Karşıma Çıkmakta.Bu Ekran Üzerinde ' YeniLe ' Yaptıgımda İse ' Ag BagLatınLarı KLasörü Makinenizdeki Ag BagdaştırıcıLarının Listesini Alamadı.Ag BagLantıLarının Hizmetinin Etkin ve ÇaLışıyor OLdugundan Emin OLun ' ŞekLinde Bir Uyarı ALmaktayım.Bu ProbLeme Çözüm Arıyorum.Şimdiden TeşekkürLer.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5315 ile ilgili konuların tartışıldığı bir konumuz zaten var.

Ayrıca lütfen Türkçe kullanmaya daha fazla özen gösteriniz.

Kurallarımızı okuyunuz.

Kod:
    Başlık ve içeriğinin anlaşılabilir bir dille, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere dikkat edilerek yazılması, yanlış anlaşılmalara mahal verilmesini engelleyeceği gibi, diğer üyeler tarafından da daha kolay anlaşılmasını sağlayacaktır. IRC lisanı ile ileti yazmak, bir büyük bir küçük harfle yazmak, tamamı büyük, tamamı kalın, renkli yazılar kesinlikle yasaktır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş