acill yardım lütfen delirmek üzereyimmmmm

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında metinn45 tarafından paylaşıldı.

1. metinn45

metinn45 Yeni Üye

arkadaslar L40 18R modeli notbook almıstım aldıgmın 2. günü dvd rom da sorun cıkardıgı için deişti yerine L40 18Y modelini aldım sorunum led göstergesi işigi ile orantılı olarak pc den elektrik kaçagı gibi cızırtı gelmesi bu durum 18R de de vardı bu normal mi ilk defa notbook aldım acil yardım istiyorum pcm 1 haftalık acil yardımlarınızı bekliyorum...

2. The Wind

The Wind Yeni Üye

bahsettiginiz şey harddisk sesi olmalı,ledle beraber çıkıyorsa harddiskin işlem yapması sırasında çıkan sestir.Başka bir L40 serisi ile karşılaştırın derim sesleri,eger sizinki çok ses çıkarıyorsa harddiskte bir problem olabilir,fakat L40 serisi hakkında çok bilgi sahibi olmadıımdan pek birşey diyemiyorum,belki de serinin tüm laptoplarında vardır o ses.

3. metinn45

metinn45 Yeni Üye

tam pilin yanında bi bölüm var hdd ye benzio açılabiilir bi yer tam bende bilmiyorum notbooktan anlamıyorum bildigimiz elektik kaçagı gibi bir cıtırtı led göstergesi ile orantılı çıkan bişey sessiz ortamda duyula biliyo sadece L40 18R de de aynı durumu farkesttim dvd arızası nedeniyde makina deişti 18Y de de var normal mı onu bilmiyorum

4. metinn45

metinn45 Yeni Üye

kesin harddiskten geldigi kanatine vardım bu sesin giderilme gibi bir durumu var mı acaba

5. The Wind

The Wind Yeni Üye

hdd sesi olduunu söylemiştim zaten,servise sorma imkanınız varsa sorun bence,fakat notebook harddiskleri sessiz ortamda duyulabilecek sesler çıkartırlar bazen.Bu sesin çok fazla oldugunu düşünüorsanız aldıgınız yere bir danışın,sonuç alamazsanız da servise danışın bence.

Sayfayı Paylaş