Açılışta winxp durum çubuğu takılı kalıyor

Konu, 'İşletim Sistemleri ve Diğer Yazılımlar' kısmında cheliq tarafından paylaşıldı.

1. cheliq

cheliq Yeni Üye

arkadaşlar merhaba asus f3sc serisi noteook kullanıyorum.aldığımda vistaydı fakat forumunuzda yazan konudan xp ye başarılı bi şekilde dönmüştüm yaklaşık 1 senedir de sorunsuz kullanıyordum.geçen gün format attım ve her gün format atmama rağmen bilgisayarı açtığımda durum çubuğu takılı kalıyor ve açılmıyor.güvenli moddan başlatıp msconfig e girdiğimde başlangıç progralarını kaldırıp tekrar başlattğmda açılıyordu fakat şu an o da olmuyor.farklı xp cdlerinde denememe rağmen sorun hep aynı hergün 3-4 kez format atıyorum.sizce sorun ne olabilir.driverlerimi da sizin forumdan yüklemiştim..ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. kuzi

kuzi Yeni Üye

durum çubuğu takılı kalıyor derken resimdeki bölgeyimi kast ediyordunuz

3. cheliq

cheliq Yeni Üye

evet o yüzden koymştum resmi fakat sorunu disk birleştirmesi yaparak çözdüm.hardsikin bir bölmü zarar gördüğü için windows kurulumu o bölgeye denk geliyormuş aynı sorunu yaşayan varsa bu şekilde çözeceğine inanıyorm.

4. kuzi

kuzi Yeni Üye

dik birleştirmek için windowsun acılması gerekmiyormu? o halde siz nasıl actınız

5. cheliq

cheliq Yeni Üye

güvenli kipten açılıyordu zaten. Normal şekilde açmaya çalışınca donuyordu.

6. kuzi

kuzi Yeni Üye

disk birleştirince sorun ortadan kalktı dimi.yoksa hala takılıyormu?

7. cheliq

cheliq Yeni Üye

Sorun tamamen ortadan kalktı.

Sayfayı Paylaş