Acil yardım !...

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında samedgece tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samedgece

samedgece Yeni Üye

Arkadaslar bende Toshiba satellite A210 1AP modelince bir notebook um var bu konuyu acmamın nedenı ilk acılan konu cok ılerledıgı ıcın bır cevap bulamamdır. Lütfen sonuna kadar okuyun [aglamak]
    şimdi sorumu soylemek ıstıyorum
    ben ilk olarak mak. windows xp professionla tr kurdum sizlerden almıs olduğum driverler sayesinde mukemmel calısıyordu vce aradan biras süre gectikten sonra tekrar vistaya dönmek istedim ve ne olduysa bu zamandan sonra oldu vistaya sorunsuz dondum ama ben bilg. programcılıgı bolumunde okudugumdan kullandıgım programlardan ve performans düşünkülüğünden tekrar xp ye dönmek istedim kurdugum xp internetten indirdiğim ultimate xp 2008 versiyonuydu bunu kurup driverleri yükledim ama sanırım 12 tam hatırlamıyorum 12. sıradakı verılen driver 13. sıradakı utilitylerden bir kac tanesi kurulmadı. o bişey degil
    sürekli mavi ekran vermeye basladı. bende tekrar orjinal xp yi tekrar kurdum ama bu sorun hala devam ediyor mavi ekrandan kurtulamadım bazı onerıler atinin driverini güncellersen düzelebilğir dediler ama düzelmedi. ilk kurdugum xp de tüm driverleri ve utilityleri kurma basarılı oldugundan euro08 oynarken yavaslama olmuyor ve son grasfiklerde oynuyordum ama şimdi bu sorun var bazı oyunları oynarken fln mavi ekran verip yada donarak sistemi yeniden baslatmak zorunda kalıyorum bu duruma en kısa surede cevap verırsen ız cok tesekkur ederım bole bı konu actıgım ıcınde kusura bakmayın careyı bole buldum [aglamak]

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş