Acıl yardım d dıskınde recovery var?

Konu, 'Hp Notebook' kısmında ali20051 tarafından paylaşıldı.

1. ali20051

ali20051 Yeni Üye

arkadaslar hp dv 6000 notebook da d dıskını acıyorum bısey atamıyorum cunku dolu recovery var o recovery ne ıse yarıyor nasıl kullanlıyor bana alırken dvd veya drıver dvdsı vermedıler onun ıcındemı onu dvd ye atmam mumkunmu sonra sılebılrımıyız sımdıden tesekkurler

2. kralserver

kralserver Yeni Üye

d sürücüsü recovery yi xp veya vista kurulum cd si ilen disk yönetim kısmından silebilirsin.

recovery görevi sistem çökerse veya format atarsanız onun üzerinden kurabiliyorsunuz vede sürücu ler ilen uğraşmadan tam manasında sorunsuz kurulum yapıyor.

recovery nasıl çalıştıracam diyorsanız makineyi ilk açılınca en alt kısımda yazar recover .. . . . x tuşuna basın.

kolay gelsin

dipnot : recover i silecekseniz C sürücüsünün içinde SWSetup klasörü var bunu yedekleyin çünkü makinenin sürücüleri bu klasörde bulunmaktadır.

3. gtoprak

gtoprak Yeni Üye

Fakat Recovery bilgisayardan tam olarak anlamıyorsanız kesinlikle recovery bölümünü silmemenizi tavsiye ederim. ve 2 tane DVD alarak kurtarma dvd si oluşturun elinizin altında bulunsun. Ne olur ne olmaz...

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Katılıyorum. Acer 5920 konusunda nasıl recovery dvd si alacağınızı görebilirsiniz.

5. beyzade017

beyzade017 Yeni Üye

bende 2650 var. vista ile gelmişti ben kaldırıp xp kurdum. şimdi tekrar vistaya dönmek istiyorum. ilk açıldığı zaman recovery disk için f11 e basın diyo ben bunu defalarca denememe rağmen çalışmadı . sorun ne olabilir kurtarma dvd si de yok bunun çözümü için ne yapabilirim? şimdiden teşekkürler..

6. Bartug EREN

Bartug EREN Yeni Üye

Bendeki de 2620 bende recovery disk yapmadan xp kurma hatası yapmıştım.mutlaka hp recovery manager den dvd ye yazmanı tavsiye ederim.sonraki xp kurulum hikayesini dv2000 serisi konularımızda bulabilirsin.

7. faik_68

faik_68 Yeni Üye

Sayfayı Paylaş