acil tasarim ve 3d çizim için notebook tafsiye ve yardım

Konu, 'Notebook Genel' kısmında erhanakbas tarafından paylaşıldı.

1. erhanakbas

erhanakbas Yeni Üye

arkadaşlar mesleğim gereği grafik üzerine çalışmaktayım endüstriyel tasarımlar ve çizimler yapmaktayım kullandığım programlar solid works +catia+powermill+corel draw +photoshop+gibi bunlar işlemci+ram+ve ekran kartı konusunda çok seçici beni tatmin edecek ve performans ve hız konusunda ideal olan bir pc almam lazım ve acil olarak bu konuda yardım ve tafsiyelerinbizi bekliyorum şimdiden teşekküreler

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

asus m51sn250dv tavsiye edebilirim

3. Aglasis

Aglasis Yeni Üye

arkadaşım ben de bu işi yapmak için birlap top aldım ve mükemmel bir indirimle aldım aradığım laptbun bu olmasının sebebi ise ekran kartının uçuk olmasıdır üzerinde nvd 7900 gs var 512 yerleşik ve ayrıyetten 256bit desteği ile çalışıyor ürün ise toshiba p100 437 dir 2 gün içinde benimle mürettabata geçerseniz size hemen sata bilirim elimde 2 adet daha var fiyatı 2,500 ytl dir 0 dır ve faturakesim tarihinden 0 olduğunu anlıya ilirsiniz

özelden mesaj atarsanız değerlendire bilirim

İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo T7400(2.16 GHz, 4MB L2 cache, 667 MHZ FSB),
    Chipset: Intel® 945 PM chipset
    Sistem Belleği: Standard : 2 GB (1 GB+1 GB), Maximum : 4,096 MB
    Sabit Disk: 200 GB (4.200 rpm) Seri ATA HDD
    Grafik Kartı: NVIDIA® GeForce™ Go 7900 512 MB DDR3 Video RAM, 16x PCI Express
    Ekran: 17'' Toshiba TruBrite® WSXGA+ TFT ekran (1,680 x 1,050 çözünürlük)
    Ethernet Kartı: Entegre 10/100 Ethernet
    Modem: Entegre 56K modem
    Ses: Onboard
    Klavye-: Q Türkçe
    Mouse: TouchPad
    İşletim Sistemi -: Microsoft Windows Vista Home Premium TR
    Pil / Pil Süresi: Li-Ion pil, Mobile Mark™’a göre 2:00 saate kadar pil ömrü
    Ağırlık -: 3,2 kg

4. Mirage

Mirage Yeni Üye

Ben makina mühendisiyim ve cad-cam konusunda çalışıyorum.Hp DV9620et aldım.Büro da ağır işlerimi bu notebookda yapmamakla beraber evde çalışmam gerektiğinde işimi gören bir notebook.Su siralar 2500 ytl civari sanirim.Onun dişinda bu işe biraz daha para ayirabilirim diyosan su sayfaya bir göz at :
    http://www.orsasistem.com/kategori.asp?cats=198
    Burada gerçekten iyi workstationlar var.

5. LeonEmre

LeonEmre Yeni Üye

Asus M51SN250DV ! Tek geçerim...

Sayfayı Paylaş