ACİL!!!! fn+f8 tuşu çalışmıyor diriveri yüklenmiyor

Konu, 'Toshiba Notebook' kısmında yuacher tarafından paylaşıldı.

1. yuacher

yuacher Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar daha yenice bir Toshiba c660d-112 numaralı pc yi aldım geldiginde üzerinde işletim sistemi yüklü degildi hemen win7 32 bit işletim sistemi kurdum toshibanın sitesinden driverlerini buldum hepsini yükledim ancak wireless driveri bulunmuyor galiba realtek lan sürücüsü olması gerek diyerek onuda kurdum sonunda kablosuz aglara ulaşılıyor diye bir yazı çıkııyor ve hemen geçiyor kurulum başarılı bir şekilde gerçekleştirildi diyor ama aygıt yöneticisinden baktıgımda ag bagdaştırıcısındaki bir tane donanımı tanımamış görüyor o donanımın ürün kodu aşagıdakiler gibi bunları netten baktım ama bir sonuca ulaşamadım
    PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_7175144F&REV_01
    PCI\VEN_14E4&DEV_4727&SUBSYS_7175144F
    PCI\VEN_14E4&DEV_4727&CC_028000
    PCI\VEN_14E4&DEV_4727&CC_0280

ürün kodları bunlardan ibaret sürücüleri bulsam fn+f8 tuşu aktif olurmu sizce Lütfen arkadaşlar sizlerden acil yardım bekliyorum
    not=vista da aynı şekilde tuşlar aktıif olmadı
    ayrıca pc min üzerinde donanımsal olarak kablosuz agı açan dügme yok

2. yuacher

yuacher Yeni Üye

merahaba arkadaşlar sizlere teşekkür ederim özellikle saka bey sizlere yukarıda vermiş oldugum donanım kimliklerini geniş çaplı bir şekilde nette aradım ve bir çin sitesinde drver buldum Allaha şükür aradıgım buymuş onu kurdum ve wireless ayıgıtım artık çalışıyor ve nete girebiliyorum fn+f8 tuşu hala çalışmıyor ama benim için önemli degil önemli olan aygıtımın çalışmasıydı gerekli görürsem aygıt yöneticisinden kapatırım herkeze çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Sayfayı Paylaş