[ACİL]Dell İnspron N5110 DataSaFe Local Backkup Sorunuu

Konu, 'Dell Notebook' kısmında cankartal tarafından paylaşıldı.

1. cankartal

cankartal Yeni Üye

Arkadaşlar Windowsum Çöktü Ve Format Attım Sonra Fabrika ayarlarına döndüremedim bilgisayarı
    Dell DataSafe Local backup Programını Yükledim Ve Fabrika Çıkış Tarihini Gösteriyor Ama Yeniden başlatınca Recovery Yapmıyor (F8) Dell DataSafe Local Backup Seçeneği Vardı Artık Oda Yok Recovery Cdside Vermediler Ne yapıcam allah rızası için yardım edin kafayı yicem hiç birşey yapmamıyorum bi yolu yokmu aktifleştirmek için Recovery Dosyalarım Var Ama Cd çeksem atmaz galiba öyle diyor herkez servesi aradım servisi bile benim dalga geçiyor resmen ya bir yardım edin lütfen bilen arkadaşlar çözümünü

2. antalyanotebook

antalyanotebook Yeni Üye

Merhaba,

Cihazınızda yer alan recovery bölümü duruyor mu ? C sürücüsüne formatı nasıl attınız ? Hard format attıysanız recovery bölümüne ait dosyaların bir kısmını veya tamamını silmiş olabilirsiniz. Bu şekilde bir durum ile karşılaştıktan sonra normal kurulum gerçekleştirip, sürücüleri manuel olarak tanıtmalısınız.

3. cankartal

cankartal Yeni Üye

Duruyor Recover :)Z) Diye ama gizli işte sorun orda hocam Resimde gördüğün gibi hocam buyur bak var ama nasıl okutucaz bilmyorum okadar acemiyim biraz ya normal cd takıp format attım baska birine format attırdım sadece c yi sildirdim

4. cankartal

cankartal Yeni Üye

Yardım edebilicek bırı varmı ya kac aydır yatıyor bılgısayarım

5. cankartal

cankartal Yeni Üye

kimse yokmu ya

Sayfayı Paylaş