(ACİL) ACER ASPİRE 5520-6A1G12Mİ YARDIM

Konu, 'Acer Notebook' kısmında ahmet_yeloglu tarafından paylaşıldı.

1. ahmet_yeloglu

ahmet_yeloglu Yeni Üye

[imdat] [imdat]
    Arkadaşlar 2 ay önce acer aspire 5520-6a1g12mi aldım vista basic home ve format attım tekrardan vistayı yükledim bana verdikleri recevery cd'sini takım dosyalarını yükledim.Daha sonra sürücülerini yükledim ama 1 süürücü eksik kaldım (aygıt yöneticisinden belli oluyo) acaba yüklerken sürücülerin bi sırası var mı?
    Ayrıca recevery cd'den e-mpowering technology cıktı onuda yükledim ama internet dışında görünen yok yine sırası felan var mı?
    Laptobu ilk aldıgım ahle nasıl cevirebilirim driver sürücülerini hangi sıraya göre yüklemeliyim ve e-mpowering technology nasıl tam kurasım yardıma ihtiyacım var.
    Bide laptobun üzerinde AMD 64*2 yazıyo bu herhalde 64 bit galiba ama sürücüleri yüklerken 64 biti kabul etmiyo benden 32 biti istiyor.
    ACİL YARDIMA İHTİYACIM VAR
    Lütfen yardım edin
    [ofof] [aglamak]

2. zulfucan

zulfucan Yeni Üye

iyi günler.bende de bu modelin. 7a1g12mi modli var. hemen hemen özellikleri aynı.
    1-) vista da recovery dvd si iki bölümden oluşuyo. fakat kopyalarken tek dvd olrak kopyalıyo. bunu neden yaptığını bende çözemedim.. bende de kardeşimde de acer laptop var. ikisinde de olmadı. hep tek dvd i oluşturuyo. bence başka bi recovery programı kullanarak yedek almayı dene...
    2-) bu laptoplar 64 bit ama öenmli olan işletim sisteminin kaç bit olduğu. 64 bit işletim sistemleri şimdilik çok az kullanılıyo (genelde büyük şirketler vb..) o yüzden sizin kullandığınız vista büyük ihtimal 32 bit tir. o yüzden 32 bit olan driverleri yükleyin. sorun kalmaz..

Sayfayı Paylaş