Acer Yazlımları (Acer Arcade, Empowering Technology, vs)

Konu, 'Acer Notebook' kısmında mRocK tarafından paylaşıldı.

1. mRocK

mRocK Yeni Üye

Forumda pek çok ayrı başlıkta soru olarak istek olarak belirtilmiş onlarca başlık var hepsini tek bir yerde düzenlemek istedim.
    hem xp hem vista sürümlerini buradan bulabilir, güncellemelerini de buradan takip edebilirsiniz.

ACER ARCADE DELUXE

Acer Arcade v4.52.282 (Windows XP)

Part 1
    Part 2
    rar şifresi: kumku.blogspot.com

Alternatif Link
    rar şifresi yok

Acer Arcade Deluxe v2.0.5105 (Windows Vista) [Windows XP'de de çalışıyor ancak bazı özelliklerden yoksun olarak]

Rapidshare Part 1
    Rapidshare Part 2

Megaupload Part 1
    Megaupload Part 2

Filefactory Part 1
    Filefactory Part 2

Empowering Technology

Hepsi Burada

Vista Alternatif Link

Not: Empowering Technology Yazılımlarının Tamamı ve driverlar modellerinize göre burada XP ve Vista olarak verilmiş, hem XP hemde Vista'da yaşadığım deneyimlere dayanarak sadece modelinize uygun yazılımları indirin ve kurun ve XP'de kullanmanızı tavsiye etmiyorum kesinlikle sorun çıkarıyor benim tavsiyem sadece Vista kullanıcılarının kullanmasıdır.

2. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

bende acer 4920 var vista sp1 i yükledikten sonra dokunmatık media tuşları çalışmamaya başladı sürücü güncelledim ama hala çalışmıyor nedeni ne olabilir?

3. mRocK

mRocK Yeni Üye

Launch Manager'ı tekrar kurmayı deneyin son sürümü burada ve burada

4. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

bi deniyimmmm

5. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

arkadaşlar olmadı launch manager tekrar yükledim ama olmuyor bir türlü media dokunmatik tuşlar çalışmıyor bi yardım.

6. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

arkadaşlar bir türlü dokunmatik media tuşları çalıştıramadım sürücü güncelleme vs. yaptım. bi önerisi olan varmı.

7. rizxkon

rizxkon Yeni Üye

lütfen birileri yardım etsin bir türlü dokunmatik media tuşları çalışmıyor ayrıca Launch Manager vs. son sürümünü yükledim ama olmadı ayrıca laptopun kendi mouseside (dokunmatik) çalışmıyor artık :(

8. mRocK

mRocK Yeni Üye

sorunuzun yeri burası olmadığı için cevap alamıyorsunuz modelinize ait başlığı bulun ve oradaki driverları inceleyin çözüm bulamazsanız oraya sorun cevap alacaksınızdır burası sadece acer'a ait yazılımların toplantığı bir yer ilginize teşekkürler

9. tarkanmika

tarkanmika Yeni Üye

arcade delux vista yada vindows 7 icin arıyom tum gun baktım tum sitelere ama bulamadım burdaki linklerde eskimis iniyo ama bos ici olanlar upload edip link koyabilirlermi acaba yada sağlam her hangi bir yerden simdiden tesekkurler herkesin elinden gelen yardımı yapacağına inanıyorum sağolun varolun

Sayfayı Paylaş