acer web cam

Konu, 'Acer Notebook' kısmında stop26 tarafından paylaşıldı.

1. stop26

stop26 Yeni Üye

merhabalar arkadaşlar.Bende acer travelmate 4233 wlmi notebook var.ben bunu aldım alalı xp yi kendim kurdum ve driverini yüklediysemde ilk yükleyişte 1 sefer çalıştı bir daha çalışmadı.Bunun sorununu nasıl halledebilirim.Kendi sitesinden driver indirdim onları kurdum ama olmadı.Logitech driver var bi bi de bison driver var logitechi felan kuruyorum ilk seferde çalışıyo bi daha ki seferde çalışmıyo ne olur bana bi yardım ederseniz çok sevinicem bi türlü halledemedim....ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.....

2. stop26

stop26 Yeni Üye

biilen yok mu arkadaşlar...?Yardımcı olun ne olur=?

3. TpmNtB

TpmNtB Yeni Üye

Önce yüklediğin tüm acer web eye driverlarını kaldır. Sonra bu linke tıkla http://www.acerpanam.com/flex/acerdrive ... N=81015164 bison ve logitech için xp driverlarını indir. sıra ile dene ikisinide. ama bir önce yüklediğini kaldırman gerek diğerini yüklemeden önce ve pcyi yeniden başlat her yüklemede. Kolay gelsin..

4. stop26

stop26 Yeni Üye

hocam denedim bunlar da işe yaramadı aynı hatayı veriyor ya ben bir yerde yanlış mı yapıyorum yoksa başka bi sorun mu var yksa bi pacth felan mı var......Ne olur bir yardım edin......

5. TpmNtB

TpmNtB Yeni Üye

Driver elle tanıt yani driverın olduğu klasördeki inf dosyalarını yol göster ve acerın programını yükleme. Kamerayı messengerdan kullan ama yinede olmuyorsa en yakın teknik servisine götür pcyi kameranın kendisinde bir problem olabilir.

Sayfayı Paylaş