Acer TravelMate 4060 ağ denetleyici sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında sezgin842 tarafından paylaşıldı.

1. sezgin842

sezgin842 Yeni Üye

arkadaşlar acer tm 4060 notebook sistem hatasından dolayı tekrar XP yi kurdum fakat ağ denetleyicisi hatası veriyor zannedersem buna bağlı olarak wireless çalışmıyor lütfen yardım

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

acerpanam.com dan wireless driverını indirmeyi denediniz mi?

3. miraclelove007

miraclelove007 Yeni Üye

kardeş bende acer travelmate 4230 kullanıyorum ağ denetliyicisini yükleyemedim

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

http://www.acerpanam.com dan yüklemeyi denediniz mi? Yükleyememek ne demek? Hangi dosyayı denediniz ve nereden indirdiniz?

Siz bize soruyu düzgün sorunki düzgün cevap verebilelim.

5. sezgin842

sezgin842 Yeni Üye

ben acer sayfasından indirdim fakat sizin verdiğiniz linkten tekrar indirip kurmayı deneyecegim ilginiz için öok teşekkür ederim

6. sezgin842

sezgin842 Yeni Üye

çok teşekkür ederim sizin yazmış olduğunuz linkten driverları indirip tekrar bilgisayarımı kurdum şu anda sorun yok iyi çalışmalar

7. sugmassi

sugmassi Yeni Üye

Saka biraderim sakin olya :) Ne bu şiddet bu celal :p

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kesinlikle şiddet yok. Cevap almanın ilk şartı soruyu doğru sormaktır. Bunu o kadar çok hatırlattım ki bilseniz.

Burada kimseden para istemiyoruz. Karşılıksız amme hizmeti yapıyoruz. Bir sürücü bulmak için 15-20 dakika arama yapıyoruz. Bırakın ingilizce thai ce siteden sürücü buluyoruz. Bırakında düzgün soru sorulmasını isteyelim değil mi?

Bu hatırlatma site kurallarında var. Notebook genel bölümünde var. Hemen hemen 100 mesajımda var.

Siz olsanız ne yazardınız?

9. redbul_votka

redbul_votka Yeni Üye

Arkadaşlar TM 4062 Wlmi laptop formattan sonra Wireless çalışmıyor. Sorun driver değil wireless cihazını hiç bi şekilde tanımıyor. Böyle bir cihaz yok diyor. Öndeki düğmelere basıyorum her şeyi yaptım olmadı. Sorun ne olabilir. Şimdiden teşekkürler

10. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer formattan önce cihazı görüyorsa ve şimdi görmğyorsa kesin sürücü sorunudur. Cihazın wireless kartının üreticisi kimdir? (Everest programı ile bakabilirsiniz.)

Sayfayı Paylaş