Acer teknik servis adresleri ve gerekli bilgiler

Konu, 'Acer Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. taner157

taner157 Yeni Üye

kolay gelsin iyi çalışmalar
    acer emachines marka bilgisayar aldım
    tuşları çok mu hassastır nedir hemen çıktı ve takmaya çalışsamda birdaha eski haline geldmedi şuan yakşalık 7 adet tuş çıkmış durumda ve takılmıyor altında beyaz aparatlar kırıldı bunun için beni en yakın servise yönlerdireilirmisinzi

2. volkanarch

volkanarch Yeni Üye

yaa ben hep dudulludaki teknik servise götürüyodum fakat 2 gündür arıyorum hep yanlıs numara sesi var... iflas etti dedi bi kaç kişi doğru mu bu ? suan güncel servis neresi acaba şimdiden teşekkürler...

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Servis listesi ve iş akışı güncellendi.

4. mbemurat

mbemurat Yeni Üye

Herkese merhaba,acerda servis olayını bitirdi bilginize...Bundan sonra ürünümüzü servise götürmeden önce müşteri hizmetlerini arıycakmışız,onlarda kafalarına keyiflerine göre bizi servise gönderceklermiş.Yani bize yakın olan istediğimiz bir servise gidemiycez.Acer yönetimine sevgiler saygılar [alkis] [alkis] bunu yurt dışında fıkra olarakda anlatabilirsiniz :lol: millet kimbilir ne tarafıyla güler :)

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Acer çok uzun süredir servis konusunda çok çektirmişti. Şimdiden sonra kendileri bakacaklarmış. Umarım sorunları çözerler.
    Ara mesajlardaki eski servis firmaları ile ilgili mesajları sildim. Bilmeyen birileri okuyup kafası karışmasın.

6. TiRaNTx

TiRaNTx Yeni Üye

dostlar bende acer 5920g laptop var ve bu laptop baya bi ısınmaya başladı ve son zamanlarda ekranı kapatırken yani aşağı doğru indirirken seste cızırtı yapmaya başladı ben bunun vistasını silip yerine xp yüklemiştim servise götürsem bir sorun teşkil edermi bu iş ve ayrıca ben bunu servise verdiğimde iadesini isteyebilirmiyim acayip derecede performans düşüklüğü var laptoptta ekren kartı 256mb olmasına rağmen hangi oyunu açarsam açayım hem donma yapıyor hemde klavye kesimi nerdeyse yanıyor ne yapmalıyım sizce?

7. maliram

maliram Yeni Üye

ben iade ettim kurtuldum şimdi başka bi model kullanıyorum. 3. sınıf servislerle ancak iade oluyomuş demekki...

8. volkanarch

volkanarch Yeni Üye

alalh belasını versin bu acer'ın destek hattıda yalan bugun 3 kere 15 dakka bekledikten sonra suratıma kapandı lanetler.. ilk fırsatta ana merkeze gidicem ve kavga edicem hiç gelemem böyle terbiyesizliğe eğer yapamıyosan alma işi kardeşim çin malı işte lanet olsun................

9. destroychip

destroychip Yeni Üye

Çok teşekkürler kardeşim.Mail aracılığıyla bilgilendirmen çok iyi oldu...Kayıtlı olduğum ve maillerini takip etttiim ender sitelerden biridir..

İzmirde oturup da yerini tam çıkartamayanlar için ekstra bilgi vereyim.

Fuarın basmane kapısının yanından kahramanlara doğru ilerleyin sağda üçüncü sokakta...

iyi forumlar...

10. hsnUSTA

hsnUSTA Yeni Üye

Çok teşekkürler [bravo] bu bilgiler baya işime yarayacak.. [alkis]

11. volkanarch

volkanarch Yeni Üye

arkadaşım 1 haftadır aradıgını ve hiç bir şekilde konusamadıgı söyledi... hep hatta birileri var diyip bi muhdet sonra kapanıyomus bndede böyle oldu... acer almayın arkadaslar böyle servis varken.....

12. cseemboo

cseemboo Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba. Ben Acer 5920g model dizüstü bilgisayarımı 1 Eylülde Mecidiyeköy'deki Hedef Teknoloji isimli teknik servise verdim. Aradan bu kadar zaman geçince 30 iş günü dolunca ne gibi haklarım olduğunu araştırdım ve bu sırada bazı sitelerde cumartesi gününün de işgünü olarak kabul edildiği ve 30 işgünü hesaplanırken buna dahil olduğunu okudum. Telefonla servise sorduğumda ise bunu reddettiler ve sadece haftaiçi günlerin işgünü olarak sayıldığını söylediler. Şimdi sorum şu: Teknik servis mi doğru söylüyor, yoksa internetten okuduklarım doğru mu? Eğer cumartesi günü de işgünü olarak sayılıyorsa bu konuda hakkımı nasıl arayabilirim?

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ilçenizde bulunan tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz.
    Ya da acer merkez ile görüşebilirsiniz.

14. DaRe_DaWiL

DaRe_DaWiL Yeni Üye

Sevgili yononetici arkadaşım acer 5720 aspire lettap pc bozuLdu bozulması format atamıyorum ne xp Ne visda ne vindows 7
    ultimet den ne ısdersen ısde kurulmuyo kurulumda hata veriyo sıdılerı degısdı orjınal sıdı bıle dendım ama olmadı ne gıbı bırsey yapmak lazım bana bılgı verırsenız sevınırım Harddiskde 1gb bıl bır alan var ve orayı bıcımlendıremıyorum hardıskmı degıscek ve bılgıınız lettap aLabılcem ın ternetten 500gb lık daha usdu de varsa olabılır yonlendırırsenız sevınırım

tekrar konuyu ızah edeyım lettop acer 5720 aspire kurulumda ata veriyo ve pcyı suan hıc kllanamıyorum yrdım edersenız sevınırım şimdiden yardımLarınız icin TesekkürLer. !!

15. SPECULA

SPECULA Yeni Üye

Bende de aynı sorun var. Bilgisayarıma, sık sık kitlenme sorunları yaşadığım için, format attım. herşeyi iyi güzel kurdum yükledim. ancak yine kitlendi ve bu sefer açılmadı. her türlü yol ile format attım ama bir türlü vistayı kuramıyorum. alt+f10, dvd, hepsini denedim ama olmuyor. Ayrıca ekran geçişleri esnasında ekranda garip çizgiler beliriyor. Bugün servise vereceğim. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar var mıdır acaba?
    Bilgisayarımın modeli Aspire 5920

16. snakebad

snakebad Yeni Üye

yarım saattir kadın konuşuyo beklettiğimiz için özürdileriz diye. küfür ettircek illa. neden ulaşamıyorum bi türlü yaa.. yokmu direk numara filan

17. oonderk

oonderk Yeni Üye

servis isi fos bence
    ne biçim call center
    ses var goruntu yok
    en iyi call center ödülü gibi en kötü call center da belirlenmeli
    birde acer bu servis işini komple değiştirdi, iyileştirdi diye yazdı haberlerde
    bende kac sefer aradım hep aynı senaryo
    bir keresinde mesgul çaldi
    hemen akabinde çalıyo çalıyo açan yok
    sonrasında şu an başkalarıyla ilgilenmektedir beklettigimiz icin bla bla bla....
    emaillere de kafaları eserse cevap veriyolar
    birkere mail attım destek sormak için
    call center'ı arayın diye cevap yazmıs
    zaten call centerdan ulasamıyoz da mail atıyoruz diye cevap yazdım
    bu sefer de satın aldıgınız yere basvurun dedi
    sabahın 9 unda da aynı aksam 5 te de aynı
    artık ben aramıyorum

18. bilgisayar2

bilgisayar2 Yeni Üye

acer aspire 5930G modelli leptop aldım. alalı bir sene olmadı ve açıkçası pek memnun değilim çünkü ekranında sıkıntı yasıyorum bazen donuyo ve resetlemem gerekiyo kapatıp actıgımda ekran beyazdan griye dönüyo ve ince ince çizgiler geliyor. ayrıca bir program yüklerken pcye ekrandaki sayfalar sallanıyo servise yollamayı düşünüyorum.

19. hakankurt

hakankurt Yeni Üye

acer ex5630g laptopum var bazen açılıyo bazen açılmıyo napmalıyım

20. saka

saka Admin Yetkili Kişi

teknik servise başvurabilirsiniz.

Sayfayı Paylaş