Acer teknik servis adresleri ve gerekli bilgiler

Konu, 'Acer Notebook' kısmında saka tarafından paylaşıldı.

1. saka

saka Admin Yetkili Kişi

ACER SERVİS TELEFON DESTEĞİ

0850 222 22 37 numarasını arayarak telefonla destek alabilirsiniz.
    Çalışma saatleri: Pazartesi - Cuma 9.00 - 18.00 (Resmi tatil günlerinde kapalıyız)

İSTANBUL İÇİ ACER Servis bilgileri
    Sütçü Yolu Caddesi, No: 62/1, 34746, Yeni Sahra, Ataşehir - İstanbul

İSTANBUL DIŞI servis ihtiyacı olan herkes için
    0850 222 22 37 numaralı telefondan arayın, telefonda çözüm bulunamazsa arızalı notebook / laptop yerinizden ücretsiz olarak alınır ve geri ücretsiz olarak gönderilir.

ACER Notebook / Laptop arıza kaydı açma
    Ürünü servise göndermeden önce kayıt açarak işlemleri hızlandırabilirsiniz.
    Seri numarası ile kayıt açabilirsiniz.
    Customer Self Service

ACER Notebook / Laptop arıza durumu sorgulama
    Aşağıdaki adresten seri numarası ile servisteki durumu sorgulayabilirsiniz.
    Customer Self Service

DİĞER BİLGİLER
    Onarıma gönderdiğiniz ürünlerin yedeğini mutlaka alınız. Onarım merkezi onarım sırasında işletim sistemini silme ve yenileme yapabilir, sabit diskinizi değişebilir. Bu hallerde verileriniz kaybolur. Acer bilgilerinizin güvenliğinden sorumlu değildir.

YEDEK PARÇA
    Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Acer yedek parçalarının temini çok kolay. Bu konuda destek almak ve siparişlerinizi vermek için 0850 222 22 37 üzerinden ulaşabilirsiniz.

Merhaba,
    Aldığınız acer marka bir cihazınız arıza yaptıysa teknik servise yolunuz düştü demektir.
    Bu yazıda acer teknik servisi ve uygulamaları hakkında bilgi vereceğiz.

Acer artık aracı firmalar kullanmıyor. Bundan sonra bütün onarımları kendisi yapacak. Aşağıda acer notebook, netbook, lcd monitör, projeksiyon gibi ürünlere destek veren yetkili acer servislerini görebilirsiniz.

Öncelikle acer'a ürün gönderiminde dikkat edilecek bir konu var.

Eğer cihazınız (notebook gibi) fatura tarihinden itibaren ilk 30 gün içinde arıza yaptıysa cihazı teknik servise değil aldığınız yere götürmelisiniz. Bu durumda ücretsiz değişim ve ya para iadesi talep edebiliyorsunuz.

Bu arada acer notebook yetkili servislerine ürün göndermeden önce telefonla aramanızı tavsiye ederiz.

Acer Müşteri Hizmetleri Merkezi
    Çağrı Merkezi: +90 (216) 444 ACER, +90 (216) 444 2237
    E-posta: turkey_helpdesk@acer-euro.com
    Çalışma Saatleri: 9:00-18:00 (Pazartesi-Cuma)

Yeni Acer Teknik Servisleri

Bölge onarım merkezleri sadece resepsiyondan ürün kabul yapmaktadır, Kargo ile ürün kabulu yapmamaktadır. Kargo göndermek için acer'ı arayınız.

* Ürünlerinizi servislere vermeden önce buradan indirebileceğiniz Data onay yazısını imzalamanız ve ürünle birilkte teslim etmeniz gerekmektedir.

Acer yetkili servisleri adresleri ( Acer Bölge Onarım Merkezleri )

İstanbul - Avrupa Bölge Onarım Merkezi
    • Destek Bilişim Proje ve Servis Hiz. San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
    Avni Dilligil Sok. No:6 Mecidiyeköy, Şişli

İstanbul - Asya Bölge Onarım Merkezi
    • SMS Infocomm Teknoloji Servis Ltd. Şti.Yeni Sahra Ataşehir Sütçü Yolu No: 62 D:1-2-3-4, Ataşehir
    • Destek Bilişim Proje ve Servis Hiz. San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
    Emek Mah. Ordu Cad. No: 18, Sarıgazi (Sancaktepe)

Ankara / Bölge Onarım Merkezi (Öveçler)
    Öveçler Ata Mahallesi 2. Cadde No: 119/21 Dikmen / Çankaya / Ankara

İzmir / Bölge Onarım Merkezi (Basmane)
    Mürselpaşa Bulvarı 1266 Sokak No: 6 Basmane / İzmir

Bursa / Bölge Onarım Merkezi (Osmangazi)
    Yeni Yalova Yolu 4.Km Buttim İş Merkezi C1 Blok No: 170 G4 Giriş Kapısı 1.Kat Osmangazi / Bursa

Adana / Bölge Onarım Merkezi (Seyhan)
    Reşatbey Mah. 5 Ocak Cad. Karakayalı Apt. No: 32/A Seyhan / Adana

Samsun / Bölge Onarım Merkezi (Bahcelievler)
    Bahçelievler Mah. Naci Şensoy Sok. No: 19/A Samsun

Antalya / Toplama Noktası
    Ulusoy Bulvarı Dilber Bayoğlu Apt. No: 51/6 Merkez / Antalya

Kayseri / Toplama Noktası
    Hacı Saki Mah. Hastane Cad. Bahar Apt. No: 55/1 Merkez / Kayseri

Acer yetkili servislere verdiğiniz ürünlerin son durumlarını görmek için aşağıdaki siteden yararlanabilirsiniz.
    http://customercare.acer-euro.com/custo ... tatus.aspx

Acer notebook servis listesi, acer netbook servis listesi, acer lcd monitör yetkili servis listesi, acer servis adresleri, acer yetkili servisleri nerede, acer servis telefonları

Son düzenleme: 31 Ocak 2017
  2. fbcarlos

fbcarlos Yeni Üye

Ya bu acer ın ankarada bi yetkili servisi yok mu bilen varsa adres tel yazarsa çok güzel olur.

3. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Yukarıdaki numarayı ararsanız size gerekli bilgiyi vereceklerdir.

4. MusTY

MusTY Yeni Üye

Ya arkadaşlar bu sitenin arkasındaki elemanlara çok teşekkür edeyiyorum...Benim Acer bir laptop um var..Bir çok problemle karşılaştım....Bu site sayesinede hepsinin çözdüm.. laptoplar için çok değerli içeriğe sahip bir site notebook.gen.tr yöneticilerine teşekkür ederim :D:D:D walla içimden geldim

5. tods

tods Yeni Üye

acer laptopum konuda belirtildiği gibi arıza yaptı. daha 10 gün oldu alalı.telefon açtım aldığım yere (gold computer)
    bana teknik servise göndermeleri gerektiğini ama istersem süreci hızlandırmak için kendim servise verebileceğimi söylediler.teknik servisi aradım (yanlış hatırlamıyorsam aztec yada böyle bişey. istanbul avrupa yakası) bana cihazı değiştirebileceğimi fakat bana cihazla ilgili rapor hazırlamaları gerektiğini söylediler.o raporla aldığım yerden değiştirebilecekmişim. tekrar goldu aradım. onlarda aynı şeyi yani rapor olursa değişim iade yapabileceğimi söylediler.yukarıda yazdıklarınızla bağdaşmıyo. acaba tecrübe ilemi yazılmış yoksa duyum ile mi?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

işleyiş tamamen doğru. İstanbulda oturuyorsanız mecidiyeköye girerken hedef teknoloji var acer servisi oraya faturanızla gidip iade ya da değişim raporu alın. O raporlar golda gidin.

7. tods

tods Yeni Üye

merhaba;

bugün de tpm i aradım onlarda dediklerinizi onayladı.yani bir rapor gerekiyor. ama tpm dediki verdiğiniz diğer servislerde bize yollayacak. yani ben golda gold en yakın servise onlarda tpm e yönlendirecek.süreç uzun. diğer yerler minimum 1 hafta da sonuç alırsınız derken tpm deki yetkili kendilerine direkt ulaştırmam halinde süreç 3-4 güne düşer dedi. olmazsa kargo ile direkt tpm e ulaştırmayı deneyeceğim. dudullu biraz ters kalıyo bana....

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kargo ücreti ödememelisiniz. Bu konuyu da sorun tpm ye.
    Eğer ödeyecekseniz notebook kargosu 30-40 ytl yi bulur. Haberiniz olsun.

9. schalke84

schalke84 Yeni Üye

10. mmucit

mmucit Yeni Üye

Kargo parası hakkaten yüksekmiş.

11. umutkara

umutkara Yeni Üye

Arkadaşlar bu Ankara adresleri için elinize sağlık. Bana gelen makineden bir kağıt çıktı yetkili servislerin adresleri vardı. İçinde Ankara yok ya... Aha da verdikleri kağıdı yolluyorum:

12. umutkara

umutkara Yeni Üye

Evet harika bunu da şimdi gördüm, gönderiyorum.

13. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

tam ülke geneli bi servis listesi yayınlasanızda evransel olsak [gulmek]

14. saülü

saülü Yeni Üye

teşekkür ederim

15. nejdettt

nejdettt Yeni Üye

abime laptop getirilirken universitesinden almıstı,yanında fatura ve kurulum cdleri gelmemiş,faturam olmadan teknik servise götürürsem ücretsiz bakmazlar herhalde deil mi?seri nosundan fln?

sorunlar yasıyorum da,alet yeni daha 5710

16. infernal_fp

infernal_fp Yeni Üye

benim de acer laptopun dvd writer i sorunluydu .. o modele ait bütün yazıcılar dünya genelinde sorun vardı.. bende servise gönderdim yenisi ile değiştirdiler sağolsunlar ... [alkis]

17. raver

raver Yeni Üye

güzel haber sağol saka..

18. hikaye25

hikaye25 Yeni Üye

selam arkadaşlar ilk önce buraya emek verenlere çok teşekkürler ben bi acer 5100 dizüstu ldım ama 2. el 4 aylık bır makina bunun faturasını kaybettık bunun nerden alındıgı yada hangi servise götürmem gerektigini nasıl öğrenecem saygılar.

19. gencercan19

gencercan19 Yeni Üye

eğer ürün garantideyse acer teknık servıs tpm fatura garanti belgesi istemiyor ürünü götürün yeter onlar seri numarasından herşeyini hallediyorlar bunları kafanıza takmayın artık.....
    ancak acer alacak olan arkadaşlar varsa tavsiyem vazgeçin acer da kapanma sorunu var ve ilerde bu kapanma sorunu daha fazla artmakta sinir bozucu bi hal almakta genede siz bilirsiniz tabi:D sonra demedı demeyınde [ban]

20. gencercan19

gencercan19 Yeni Üye

fatura ve garanti belgesinide infronic teknoloji yenisahra dan alabılırsınız. googleden infronic die aratın orda iletişim bilgileri verilmekte arayıp sorabılırsınız....

Sayfayı Paylaş