Acer Nvidia "nv4_mini.sy_" Sorunu Çözümü

Konu, 'Acer Notebook' kısmında VviperV tarafından paylaşıldı.

1. VviperV

VviperV Yeni Üye

Arkadaşlar kısa bi dip not eklemek isterim :
    Hani Xp Kurduktan sonra nvidia ekran surucusunu yuklerken çoğumuzun başına gelmiştir (ben dahiL) nv4_mini.sy_ kopyalanamadı vs gibi bi hata . demin onun üstünde yoğunlaştım sinirlerim bozulmak üzereyken ufak bi mantık sorun halloldu acerpanam sitesinden o driver inerken dikkat ederseniz dosya adı 03.nvidia-11 vs vs bayağı bi karışık o nv4_mini.sy_ hatasını bu sebepten veriyor. windows algılayamıyor yani dolayısıyla rar dan cıkarttıkdan sonra tüm klasörlerin adını vga vgs vs gibi basit isimler verdikten sonra setup yeniden calıstırdıgınızda o sorunu vermeyecektir . Tamamen Deneyerek Buldum

Orjinal hali bu iken;
    Kod:
    c:\documents and settings\semih\desktop\03.vga_nvidia_v6.14.11.145_xp32\03.vga_nvidia_v6.14.11.145_xp32\winxp32(101.45)_whql

Şu hale getirmelisiniz.
    Kod:
    c:\documents and settings\semih\desktop\vga\vga1\vga2
    Daha öNce Verildiyse K.bakmayın..acer AS 5520G adlı konuda cok sikayetçi wardı bende bunlara dahildim hatta ama bulamayanlar olabilir sonuçta windowsun ufak gibi gorunen ama buyuk hatalarından yalnızca biri :)

ii forumlar .

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

teşekkürler. iyi fikir.

3. A2j2

A2j2 Yeni Üye

Tsk ederim Ufak bi sorun ama çözüm cok büyük saol usta..

4. nurkan

nurkan Yeni Üye

Küçük olur mu ya günlerdir uğraşıyorum bir toshiba notebookla onlarca driver indirdim olmadı ama sayenizde çözdüm sorunu çok teşekkürler [alkis]

5. VviperV

VviperV Yeni Üye

Yorumlar için teşekkürler yardımcı olabildiysek ne mutlu windows ve donanım firmalarının sorunları sonucta onlar için ufak ama bazen bizim için içinden cıkılmaz sorunlar dogurabiliyor..

6. Emsoft

Emsoft Yeni Üye

Semih Kardeşim Süpersin Kafayı Yiyodum Bende Onla Uğraşırken Kaç Kere Format Attım Helal Olsun Sana [alkis] ;)

7. VviperV

VviperV Yeni Üye

semih değil adım yöneticilerden birisi düzenlemiş oyle daha acıklayıcı olmuş

8. burakkacmaz22

burakkacmaz22 Yeni Üye

Hiç bişey demiyorum

HELAL OLSUN [alkis]

Sayfayı Paylaş