Acer notebooklarda recovery nasıl yapılır?

Konu, 'Acer Notebook' kısmında edebiyatci123 tarafından paylaşıldı.

1. edebiyatci123

edebiyatci123 Yeni Üye

Merhabalar değerli arkdaşlarım...

Öncelikle yeni bir üye olarak siteyi hazırlayanlara ve bilgi paylaşımında bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Ben gecenlerde acer 5720g 1.66 2 gb 160 gb bir bilgisayar aldım.
    Ancak ilk defa gördüğüm bir şey driverleri ve vista bilgisayarda yüklüymüş. Bunlar için bana eskiden olduğu gibi bir CD vermediler.

Bilgisayar format atacağımda kurulum cd leri ve işletim sistemi cdsi olmadığından ne yapacağım. Nasıl formatlayacağım.

Bunun için recovery var dediler. Bu nasıl çalışır? Yardımcı olursanız sevinirim... Hoşçakalın...

Not: Böyle bir başlık açıldıysa yönlendirmede bulunursanız sevinirim...

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. mRocK

mRocK Yeni Üye

Acer kullanıyorum ama ben freedos olarak aldım PC yi yani hiç denk gelmedim. Kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olurlar

4. dulkans

dulkans Yeni Üye

merhaba bende acer 5310 var ama recover programım yok bunu nasıl bulurum dıyer acerlerın ıcınde bununan bır program var almaya calsıtım ama alamadım olmadı bana lınk koyasanız sevınırım yada resımlı anlatımınu

5. dj_tewfik

dj_tewfik Yeni Üye

gardas o sorun bendede vardı ama ben halletım bu siteden cok yarım aldım onun için bunu paylasmayı

kendıme bir borc bilerek veriyim

açılışta

Altgr+Ctrl+Shift+F9

deneyin olmassa

Altgr+Ctrl+Shift+F10

kendısı geciyor

6. mRocK

mRocK Yeni Üye

verdiğin bilgiler için teşekkür ederiz

7. kunh

kunh Yeni Üye

dahada güvenli bi şekilde yapmak istiosan recovery disk yaratabilirsin. acer empovring programlarında erecovery die bi kısım var ordan 2 dvd ye yazdırabiliosun vistayı ve driverları bende dün aldım dvd almayı unutmuşum hala yapmadım inş sorun olmaz ilerde yaparsam :)

8. ibo03bjk

ibo03bjk Yeni Üye

Selam Valla arkadaşlar bende bana bı acer laptop geldı oylelıkle sıteye gırmış bulunuyorum elımdekı acer ASPİRE 5715Z Elımde vistanın tum surumlerını barındıran bı dvd var takdım dvd yı f12 basarak bottan başlattım ve vistayı yukledım ama tum driverşerı tanımıyor buyrun lınk tum driverşerını burada bulabılırsınız saygılar sevgıler
    http://support.acer-euro.com/drivers/no ... _5715.html

9. escape

escape Yeni Üye

10. arkdaşlar hangi tuşla başlatıyoruz. f10 basıyorum ama bib sesi geliyor. diğe rtuşlarıda denedim.

11. bu tuşu nasıl aktif ederim arkadaşlar. pcyi ilk günki haline nasıl döndürebilirim. EISA kısmı duruyor

12. kaç gündür yrdım bekliyorum arkadaşlar. çağrı merkezi bir dert zaten 10 dk beklemem rağmen biriyle görüşemedim

13. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Sayfayı Paylaş