ACER LAPTOP ŞİKAYETLERİM LÜTFEN YARDIM

Konu, 'Acer Notebook' kısmında classic_tr tarafından paylaşıldı.

1. classic_tr

classic_tr Yeni Üye

Arkadaşlar acer 6930g laptopımdan şikayetlerim var.Bunlar;
    açılışta bazende işlem yaparken donması
    hoparlörden cız cız ses gelmesi ve bass'lı yerlerde hoparlör patlak gibi ses çıkarması
    işlemci ve harddiskten bazen cız cız ses gelmesi
    harddiskte bad sectör olması ve reallocated sector count ve current pending sector hatası

not:son hatayı hd tune pro programıyla buldum

laptopım garantili.Teknik servise götürmek istiyorum.Size sormak istediğim şeyler şunlar ;
    1)Bu arızaları aldığım yere direk böyle anlatıyımmı yoksa sizin tavsiyeleriniz varmı şu arıza öyle izah etmede şöyle söyle gibi.Çünkü biliyosunuz teknik servisler biraz kıldır.Arızayı garantiden halletmemek için ellerinden geleni yapıyolar.Onun için soruyorum.
    2)Acer teknik servis bu arızaların hepsini halledermi? Çünkü şikayetvar.com sitesini okudumda acer teknik servisleri arızaların çoğunu yapmadan geri gönderiyormuş.
    3)harddiskte bad sectör olması ve reallocated sector count ve current pending sector hatası olduğu için kesinlikle harddiskin değişmesi gerekiyor demi?
    Arkadaşlar ilgilenirseniz gerçekten çok sevinirim.Kusura bakmayın sorularım biraz fazla ve uzun oldu ama işte benimde isteğim teknik servise bi kere gönderip hepsini halletmek istiyorum onun içinde hata yapmak istemiyorum.
    HD TUNE PRO TARAMA SONUÇLARI

Ekli Dosyalar:

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Olduğu gibi anlatın ve garantiye gönderirken detaylı açıklamaların olduğu bir a4 kağıdı da ekleyin. Umarım sorunlarınız düzelir.

Sayfayı Paylaş