Acer Laptop Hdd Yardımı

Konu, 'Notebook Genel' kısmında foreverfatih tarafından paylaşıldı.

1. foreverfatih

foreverfatih Yeni Üye

Arkadaşalar öncelikle böyle bir başlık açılmışsa ben görmedim :D Oyüzden sorunumu burda dile getiriyorum...

Benim laptop Acer 5572ZNWXMİ... 80 Gb kapasitei. Haliyle yetmiyor. Ben bunun hardiskini artırmak istiyorum. Ancak bir sürü çeşit var ve benim hiç bir bilgim yok. Benim alıcağım harddisk çeşiti ne olmalı. (Sata , Sata2 , ide , 2.5' , 3.5' ...vs) Bunlar ne anlama geliyor.
    Ayrıca takma işlemi hakkında bi bilgisi olanda yardım ederse iyi olur . Yoksa deneme yanılma ile sonuca gidicem :D

Not : Harici harddisk önerisi yapmazsanız sevinirim. Laptopun içine takmak istiyorum. Taşımaktan sıkıldım:D

2. Error!

Error! Yeni Üye

arkadaşım büyük bir ihtimal sata çıkışlıdır dır. Nasıl Takacağın ise daha önce hiç laptop içini açmadıysa elleme derim.laptopdan hdd çıkartırken en ufak bir hareketinde dişleri kıra bilirsin.Hdd Aldığın Yerin Teknik Servisi Varsa 10 15 dk (okadar bile sürmez işleri yoksa 5 6 dk )De takıp sana vere bilirler. Hdd Kesinlikle seagate al

Taşına Bilir Hdd Sormuşsun

http://www.seagate.com/www/tr-tr/products/external/

bu tür kutularla 1TB kadar depolama Alanları Bula Biliyorsun ama yok 2'5 inç küçük hdd isterim dersen bu ben yaz almıştım 160 gb hdd seagate everest kutu 130 ytl gelmişti.

3. foreverfatih

foreverfatih Yeni Üye

Daha önce ram taktım . Ancak bunun bi fotyla anlatımı yada videosu var mı?

4. Error!

Error! Yeni Üye

5. foreverfatih

foreverfatih Yeni Üye

Eyvallah dostum . Çok teşekkür ederim...

6. Error!

Error! Yeni Üye

Önemli Değil....

Sayfayı Paylaş