Acer ımı geri vermek üzereyim!

Konu, 'Acer Notebook' kısmında snakebad tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. snakebad

snakebad Yeni Üye

Arkadaşlar 3-4 gün önce Acer 5720 aldım Gold bilgibayardan. ( Bu laptop : http://gold.com.tr/urunozel.asp?ID=37777 ) ama hala zevkini alamadım. Gelince üstünde Linux vardı kuramadım bir komut filan istiyordu. Neyse Vista kurdum oda ilk internete bağlanmamla yakalandı. Sonunda xp kurdum zaten benim istediğimde buydu vista filan bana yaramıyor. Xp nin tüm driverlerini bi şekilde buldum biosunu 1.21 e yükselttim. Sorun internete kablolu yada kablosuz farketmiyor bağlanınca bilgisayar bi süre sonra tamamen kilitleniyor ekran sanki print screen yapmış gibi duruyor hiç bir işlem yapılmıyor sadece power düğmesine uzun süre basarak kapatabiliyorsunuz okadar. ama internete bağlı olmadığı zamanlarda sorun yok. birde mp3 lerde filan bi süre sonra dırrttt lamalar oluyor takılmalar oluyor. sorunum bu yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler. düzelmezse iade etmeyi düşünüyorum.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

5720 ye xp kurulumunu hangi sitedeki bilgilere göre yaptınız?
    Sitemizdeki konuya baktınız mı?

3. snakebad

snakebad Yeni Üye

evimde internetim olmadığı için araştıramamıştım. kendi kafama göre yaptım. driverlarıda acerpanam dan indirdim.

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Önce bu konuda anlatıldığı gibi kurmayı dener misiniz?

Sorun olursa gene aynı konuya sorabilirsiniz.

5. cell-cuq

cell-cuq Yeni Üye

aynı notebook bende de war bende hoparlörden cızırtı tırıltı sesleri geliyor bu türlü çözemdim format attım yeni driver yukledim codec yukledim bios guncelledim ama gene aynı cızırtı geliyor buna ne diyebiliriz?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş