Acer Extensa 5630EZ açılmama sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında cafasoft tarafından paylaşıldı.

1. cafasoft

cafasoft Yeni Üye

selam arkadaşlar,
    Acer Extensa 5630EZ linux işletim sistemli notebook aldım 27 günlük makina bilgisayar açıyorum işimi görüyorum ondan sonra kapatıyorum birdaha açılmıyor 2 saat beklemem gerekiyor xp yüklü makina sürekli bu şekilde oluyor daha önce bu şekilde yapmıyordu hata neden kaynaklanıyor olabilir. garantiye gönderdim notebook'u bios güncellemesi yapılmıştır olarak geri gönderdiler. şaştım kaldım yardımcı olursanız sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

servis çözmediyse buradan görmeden ne yapabiliriz bilemiyorum.

3. baro007

baro007 Yeni Üye

AYNI SORUN BENDE DE VAR ESKİDEN EN AZINDAN 2 SAAT BEKLEYİP AÇILIYORDU ŞİMDİ HİÇ AÇILMIYOR NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM

4. hackerfurkan

hackerfurkan Yeni Üye

aynı sorun bendede var 1 aylık laptop böyle bir sorun olduğunu bilseydim almazdım yahu napca şimdi bilmiyorum kafam bulandı gecenin bu saati oldu uykututmuyor yahu acaba bu modelden olupta sağlam çalışan laptop varmı ???

5. bitlipire

bitlipire Yeni Üye

6. ismailakgoz

ismailakgoz Yeni Üye

arkadaşlar tamam r138 direnci çıkarıyoruz ama arkadaşımızın belittiği sitede yerine 4K7 lik direnç takmamızı söyleniyor. bende acer servisinde çalıştığım için acerın belitmiş olduğu yöntem de değişim dir.
    değişim yaptığımız cihazların geneli çalışmaktadır. bazı durumlarda parçalar küçük olduğu için tam oturmama durumunda cihazdan görünütö alınamadığı olmuştur.
    bilgilerinize

7. arsi07

arsi07 Yeni Üye

arkadaslar bizzat denedim r138 direncini söktüm yerinede bir şey takmadım ve sorunsuz bir şekilde acılıp kapanıyor yeniden başlıyor bu bilgiyi paylaşan arkadaslardan ALLAH c.c razı olsun buyuk bir dertten kurtuldum saygılarımda

8. musti2307

musti2307 Yeni Üye

arkadaşlar acil yardım edin ben açtım laptopu r138 in siyah yerine kalemin ucuyla tık ettim kırıldı kapadım laptopu bir gün boyunca gayet iyi açıldı sürekli ve sorun çözüldü sandım ama ertesi gün bir kapandı bir daha açılmıyo iki gündür kafayı yicem lütfen yardım [aglamak]

9. columbia

columbia Yeni Üye

ben genelde web sıtelerınden faydalanıp tesekkur etmeyen bırıyımdır,usenırım uye olmaya fln
    bu baslık cok ısıme yaradı sıte yonetımınıde tesekkur ederım
    bu acer extensa 5630 acılmama problemı benı delı edecektı artık,
    sonunda tam kırcakken makıneyı bu baslıgı gordum soktum makıneyı ıcındekı yukardakı belırtılen zımbırtıyı kırdım
    hatta yanlıslıkla yanındakınıde kırdım
    makıne catır catır calısıyor
    cavabı paylasan arkadasa 3 yıl sonra tesekkur ederım :)

Sayfayı Paylaş