acer extensa 5620G sorunnnn

Konu, 'Acer Notebook' kısmında pc_doctor tarafından paylaşıldı.

1. pc_doctor

pc_doctor Yeni Üye

xp yükledim herşey doğru düzgün çalışıyo pc kapanmıyodu regedit ayarlarından olmadı bi arkadaş web cam ayarlarını kaldırın demiş bende kaldırdım düzeldii sorun notebook kapandı şimdi bilgisayarımdan web camı açmaya çalışınca mavi ekran veriyoo bi de masaüstündeki resimde iz kalıyor daha önce açtığımm resimler vs. fifa 2008 yükledim herhangi bi ekran kartı hatası vermdi gayet güzel çalıştı sorun ne olabilir???

[resim=http://img57.imageshack.us/my.php?image=sorunncm3.png][​IMG][/resim]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. pc_doctor

pc_doctor Yeni Üye

sağol tşk ederim. emeğine sağlık

4. 3316

3316 Yeni Üye

sayın arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum.sorum şu bende acer extensa 5620 var o günlerde xp kurdum ama maalesef bu seferde xp yani bilgisayarı kapat dedigimde kapanmıyor ve oyle kalıyor.bana bu konuda yardımcı olabilirsiniz teşekkürler

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Kamera sürücüsünü kaldırıp dener misiniz?

6. 3316

3316 Yeni Üye

tamam ama ben kamerayı kullanamayacakmıyım?bunun için ne yapmam gerekir arakadaşlar bu konuda tam bilgilendirirseniz sevinirim

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Eğer dediğimi yapsaydınız arkasından önerimiz gelecekti. Sorun kameradan mı onu anlamaya çalışıyorum.

8. byfacia

byfacia Yeni Üye

slm bendede 5620 var ve vista yüklü xp yapınca cok makına nın gücü artıyormu bende ona gore xp yükleyecegim sagolun

9. 3316

3316 Yeni Üye

Evet kardeş sorun kameradan kusura bakma kamerayı kaldır dedigin günden beri kaldırdım ve makine kapandı.peki bunun için ne yapmam gerek bana yardımcı olabilirseniz memnun olurum teşekkürler...

10. The Wind

The Wind Yeni Üye

Kamera için yüklediğiniz driver sorun çıkarmış olabilir.Başka bir driver yüklemeyi deneyin,yine sorun tekrarlarsa da tekrar kaldırırsınız,aklıma başka bir çözüm gelmiyor.

11. 3316

3316 Yeni Üye

Evet arkadaş bende de vista home premium yüklüydü ve xp çevirdim.makine canavar gibi çalışııyor.Yalnız bende olan bir sorun webcam sorunu driver yüklüyorum.bilgisayarı kapat dedigimde kapanmıyor donanım aygıtlarından webcamı devre dışı bırakıyorum oyle kapanıyor.Sorun sadce bu digerlerinde öyle bir sorunla karşılaşmadım..

12. tuhatr

tuhatr Yeni Üye

arkadaşlar bende acer extensa 5620 var ama xp yükleyemiyorum. hdd hiçbir sabit disk bulmadı diyor bunun için yardımcı olursaniz sevinirim bilgisayarımı kullanamıyorum linüx yüklü kullanamıyorum xp yüklemem lazım ama yardım etmeniz gerekiyoo

13. The Wind

The Wind Yeni Üye

Notebook genel forumunda sata hdd ile ilgili konumuz var,biraz araştırırsanız hemen görürsünüz...Türkçe kurallarına da biraz dikkat etmenizi tavsiye ediyorum,saygılar.

Sayfayı Paylaş