acer extensa 5620g ekrankartı xp sürücüsünü bulamadım

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Ozy68 tarafından paylaşıldı.

1. Ozy68

Ozy68 Yeni Üye

selam...herkese kolay gelsin..acer extensa 5620g vista yüklü bilgisayarıma vista ile beraber xp de yükledim..sizin sayfalarınızdan çok faydalandım..gerçekten çok yararlı oldu..ancak xp deki ekran kartı sorununu tüm araştırmalarıma rağmen tam olarak çözemedim..everest porgramından aldığım bilgisayarımla ilgili raporu ekte gönderiyorum..yardımcı olursanız sevinirim..şimdiden teşekürler..
    Kod:
    Bilgisayar:
          Bilgisayar Türü                                   ACPI Çok işlemcili Bilgisayar  (Mobile)
          İşletim Sistemi                                   Microsoft Windows XP Professional
          OS Servis Paketi                                  [ TRIAL VERSION ]
          Internet Explorer                                 7.0.5730.13 (IE 7.0)
          DirectX                                           4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)
          Bilgisayar Adı                                    DEDE2-B4526C493 (dede)
          Kullanıcı Adı                                     Administrator
          Oturum Etki Alanı                                 [ TRIAL VERSION ]
          Tarih / Saat                                      2009-02-19 / 11:48

Anakart:
          CPU Türü                                          Mobile DualCore Intel Core 2 Duo T7700, 2533 MHz (13 x 195)
          Anakart Adı                                       Acer Extensa 5620
          Anakart Çipseti                                   Intel Crestline-PM PM965
          Sistem Belleği                                    [ TRIAL VERSION ]
          DIMM1: Samsung M4 70T2953EZ3-CE6                  1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM  (5-5-5-15 @ 333 MHz)  (4-4-4-12 @ 266 MHz)  (3-3-3-9 @ 200 MHz)
          DIMM3: Samsung M4 70T2953EZ3-CE6                  [ TRIAL VERSION ]
          BIOS Türü                                         Phoenix (08/07/07)
          İletişim (COM ve LPT)                             Bluetooth Communications Port (COM4)

Görüntü Birimi:
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            ATI Mobility Radeon HD 2400 XT (Omega 3.8.442)  (512 MB)
          Görüntü Bağdaştırıcısı                            ATI Mobility Radeon HD 2400 XT (Omega 3.8.442)  (512 MB)
          3D-Hızlandırıcı                                   ATI Mobility Radeon HD 2400 XT (M74M)
          Monitör                                           Chi Mei N154I2-L02  [15.4" LCD]
          Monitör                                           Generic Television

Çokluortam:
          Ses Bağdaştırıcı                                  Realtek ALC268 @ Intel 82801HBM ICH8M - High Definition Audio Controller

2. Ozy68

Ozy68 Yeni Üye

hocam..o driverı kullandım ama oyunlarda görüntüyü tam olarak ayarlayamadım...oyun ekran ayarlannıda değiştirdim ama ekranı tam olarak ayarlayamadı...oyun ekranı küçülerek devam ediyor..çözüm başka bir yerdemi..???
    2nci sorum da VİSTA ile kullanırken acer kristal camera foto çekimi yapabiliyorken görüntü kaydedemiyorum..değişik programlar denedim..(movie maker,videochat vb.)..görüntü kaydını nasıl yapabilirim..ilginize şimdiden teşekkürler..

Sayfayı Paylaş