ACER ASPRİE 5920 T7500 İŞLEMCİLİ AÇILMIYOR

Konu, 'Acer Notebook' kısmında monorlu tarafından paylaşıldı.

1. monorlu

monorlu Yeni Üye

Merhabalar. Acer asprie 5920 t7500 işlemcili lepto aldım. Yaklaşık dört ay kadar kulandıktan sonra recover dvd si oluşturdum ve fabrika ayarlarına dönmek istedim. Ancak recover dvd sinden fabrika ayarlarına dönmek i
    çin iki dvd yide yükledikten sonra bilgisayar açılmadı. Daha doğrusu ekran açılıyor windows yüklenirken windows yükle başlığı altında '' Bilgisaya beklenmedik şekilde yeniden başlatıldı veya beklenmeyen bir hatayla karşılaştı. Windows yüklemesine devam edemiyor.. Tamamı tıklayın ve yüklemeye yeniden başlayın'' yazısı çıkıyor. Tamamı tyıklayınca aynı durumla karşılaşıyorum.
    Recover cdlieri arızalıdır diye düşünerek adlığım yerden yeniden recover dvdleri istedim sağolsun onlar da gönderdiler ama aynı sorunla karşılaştım. Bulunduğum ilde accer in yetkili servisi yok ya da var da yok zira var gözükmesine rağmen telefonla yada başka bir yolla ulaşılamıyorum. Merkez serviste yanlızca orayı gösteriyor.
    Benim burada yapabileceğim bir olay varmıdır. Yoksa makineyi İstanbula servise göndermemi mi tafsiye edersiniz.

ACİL YARDIM LÜTFEN
    muratcakir29@hotmail.com

Sayfayı Paylaş