Acer Aspire One A150 xp kurulumu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında ilyas10 tarafından paylaşıldı.

1. ilyas10

ilyas10 Yeni Üye

Sn. Saka,

Bu konu ile ilgili dün bu bölüme bilgi gireceğinizi söylemiştiniz. Yoğunluktan unuttuğunuzu düşünüyorum.
    Hatırlatnak için yazdım. Ayrıca bu bölümde sürücüleride göremedim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

2. karaf

karaf Yeni Üye

Bu modelin başlığında yazmanız daha uygun olurdu forum düzeni açısından.

3. Error!

Error! Yeni Üye

ne gibi bir sıkıntınız vardı ? driver destekmi istiyorsnuz

4. ilyas10

ilyas10 Yeni Üye

Kusura bakmayın. Konuyu Saka biliyordu. Sizinle de paylaşayım.
    Bildiğiniz gibi Acer Aspire One A150 netbook da cd okuyucu yok. Bu cihazda da işletim sistemi linux var.
    Ben buna xp pro kurnak istiyorum. Driver sorununu kendi sitesinden hallettim. Nasıl kuracağım konusunda yardım istedim.
    Cihazı usb hdd'den başlatarak harici harddiskle kurmayı denedim amadirek kendi harddiskiyle açılıyor. Önerilerinizi bekliyorum.
    Selamlar.

5. hasan_sahin

hasan_sahin Yeni Üye

taşına bilir hdd kapları var ona cd sürücüsünü baglayacaksın usb den de elektirik alacaksın umarım işine yarar bir açıklama yapmışımdır casper bilgisayar bir telofon kadar yakın

6. crosbeen

crosbeen Yeni Üye

taşınabilir bi cd sürücümüz yoksa flash bellekden olmuyo mu xp yükleme
    şimdiden teşekkürler

7. saka

saka Admin Yetkili Kişi

olabiliyor tabiki

8. crosbeen

crosbeen Yeni Üye

nasıl oluyor bi açıklarsan cok sevinirim bu linux ne uyuz bişey miş öle usb driverlari gitti bios güncellemesi yapınca ses cıkmıyo nete bağlanmıyo usb den yüklemeyi bulamadım sitede bi yardımcı olsan :(

9. saka

saka Admin Yetkili Kişi

asus netbook sayfasında eee pc ler için usb den xp kurulumu anlatımı var. aynı mantık geçerlidir.

10. kameryildiz

kameryildiz Yeni Üye

Sayfayı Paylaş