Acer Aspire 9810 22" İnceleme

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Merhaba Notebook.Gen.tr üyeleri.sizler için yurt dışından özel olarak getirtiren acer aspire 9810 22" notebook incelemedeim görelim bakalım nasıl bir notebookmuş(artık notebook'mu dersiniz başka bir şeymi dersiniz bilemem)

Üstten Görünümda Gayet Güzel Görünüyor Normal Bir Notebook Boyutlarında Gibi Duruyo..

Notebook'un Arkadan Görünüm (Ac Adaptör Çıkışı,Tv Kartı Girişi,Tv Çıkışı,İşlemci Egzozu,VGA Monitör Çıkışı x2,)

Sağ Tarafdan Görünümü (SD Kart Okuyucu,x3 Usb)

Sol Tarafı (1adt. Usb,Modem Lan,CD-DVD rw)

Ön Tarafı(Ön Tarafında,Mikrafon,kulaklık,durum ışıkları,bt wfi on/off tuşları bulunuyor)

Artık Notebook'un Kapağını Açlım.....

Klavye Takımı Normal Pc Klavye Takımını Aratmıycak Kadar Büyük Vede Çok Rahat..

Notebook'da Sayı Klavyeside Buluyor....

MultiMeday Tuşları....

Notebook'un Kamerası [Msn,SKype İçin Gayet İdeal Bir Kamera+ kamerada joğistikde var aşağı yukarı yapa Biliyorsunuz..)

Notebook Özellikleri Hakkında Üstünde Bulunan Firma Armaları :)

Notebook Un Özellikleri

Notebook'un Alt Kısmı
    İçinde Normal PC hddsi yani 3,5" HDD bulunuyor

E Şimdi Diyiceksiniz Biz Okadar Fotolara Baktık Ama Pekde 22" göremedik Diyiceksiniz :) İŞte sizler için karşılaştırma yaptım :)

Acer 22" vs Samsun 15'4" :)

Notebook Hakkında Veriler..

BilemirTR

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

güzel inceleme olmuş teşekkürler.
    resimleri imageshack yerine buraya ekleseniz daha da güzel olur bence.

3. Error!

Error! Yeni Üye

saka resimlerin üzerine ben logo ekliyorum vede ufak tefek oynamalar yaptınmı boyut yükseliyor vede sitemizin limitini aştığı için imageshack e upload ediyorum

4. agridagi

agridagi Yeni Üye

merhaba bendede aynı bu acer 9810 22 inç ekranlı laptotan var ve ben bundaki tv kartını nasıl kullanacagım konusunda en ufak bır bılgıye sahıp degılım bu konuda bana nasıl yardımcı olabılırsınız. tv kartını nasıl kullanabılırım ?

Sayfayı Paylaş