Acer Aspire 7720G Wireless Problemi

Konu, 'Acer Notebook' kısmında B.S.S. tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. B.S.S.

B.S.S. Yeni Üye

Sayın Notebook Uzmanları,

acer Aspire 7720G model bir laptop var. Malumunuz üzerinde Vista var. Yan ofiste wirelese bağlı iken bizim ofise geldiğinde ofisteki wirelese bağlanmadı. Aygıt Yöneticisine baktığımda Ağ Denetleyicisi üzerinde sarı ünlem işareti vardı. Driver cd sinden tekrar kurmaya çalışsamda görmedi, bende sinirlendim ve XP kurdum. Gel gör ki sorunlar çözülmedi aksine arttı. [aglamak]

Driverlerini acerpanam.com ve http://lostdrivers.ru/?page=drivers adreslerinden indirdim. Kurdum ama bunda da Ağ denetleyicisi sorunu var.

"Wireless_Intel_v11.1.1.11_XP_Vista.7z" driverını indirip kuruyorum, yazılım kuruldu lakin ağ denetliyicisi yazısı hala gitmedi. Driverı güncelleştire tıklayıp wirelesi gösteriyorum yükleyemiyor.

Sonra diğer driverleri kurup makinayı yeniden başlattım bu sefer de usb leri görmüyor. USB mouse yi hareket ettiremiyorum, Aygıt Yöneticisinden de USB Kök Hub lar da sarı ünlem işareti var.

Bu sorunları nasıl çözebilirm?, Yardımcı olabilirmisiniz? [aglamak]

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. B.S.S.

B.S.S. Yeni Üye

her derde deva saka :D [melek]

Şu anda tekrar format atıyorum. Windowsun kurulumu bittikten sonra donanım raporunu buraya yazarım.

4. B.S.S.

B.S.S. Yeni Üye

Saka Bey,

ekte rapor dosyası vardır. Şuanda hiç bir driver kurmadım, yardımlarını bekliyorum.

Ekli Dosyalar:

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş