Acer Aspire 6920 İnceleme

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Error! tarafından paylaşıldı.

1. Error!

Error! Yeni Üye

Acer gelen tüm yeni değerli taş Mavi serisi notebooklar, 16-inch 16:9 oranı ekran, dahili Subwoofer ile bir sinema deneyimi sunan ve dokunmatik multimedya kontrol paneli. Multimedya deneyimi ötesine gidip, Acer da bu yıl içinde gördüm en yenilikçi tasarımları bu değerli taş bir defter verir. Yarı Gönderen saydam LCD bir mavi olarak firma logosu özetlenen krom ekran aydınlatmalı LED LED ile kapağı bu defter rekabet uzak durmasını yapmak için dışarı çıktı Acer bağlı. Şimdi Acer gerçekten bir "gerçek sinema deneyimi teslim ediyor?" Okumak öğrenmek için.

Bu Acer Aspire 6920 kalite Oluştur çok sağlam ve çok iyi test sırasında kadar düzenledi. İster içinde bir sırt çantası ve rasgele atmış olan veya bu palmrest ve kenarndan çevresinde yapılan, bir gürültü gıcırdamak yapmak değildi. Plastik defteri kullanılan yüksek kaliteli ve zor bir hissediyorum verin (hatta tuğla dokulu palmrest) ile olan güçlü bir tutuş altında viraj değil bilinçaltı olabilir. Medya kontrol paneli de dahil olmak üzere parlak plastik bit boyunca yer, çok iyi aşınma veya scuffing gösteren ile birlikte düzenledi. Bir sırt çantası tam içine defter doldurma hakkında Bu düşünce ağır ders kitabı gerek yoktur endişe olarak ekran kapağını distorting LCD olmadan güçlü bir bas resists, although I kadarıyla üzerinde ayakta gitmek değildir.

Değerli taş Mavi serisi tasarımı ile daha önce deneyimli oynamıştır şey farklı bir parçasıdır. Acer tüm küçük ayrıntıları bu dizüstü tasarımı için, özelliği bir tür hiçbir yüzey bakir terk etti. Ekran olan genel bir defter bir çok temel unsuru olabilir kapağı için çok gelişmiş göz vardır. Bu çok katmanlı ve yarı için kenarları etrafında koyu mavi gelen yumuşak eğim değişiklikleri oluşan ortasında mavi şeffaf. Bu ince bir dokunma sizi önce fark yoktur, ancak bir kez, bu çok harika olmasıdır. LED aydınlatma başka bir tasarım öğesi bu notebookun tasarımında kullanılan ve birçok yerlerde bulunabilir:

* Menteşe endcaps
    * Güç düğmesi anahat aydınlatma
    * Medya kontrol alanı
    * Kapağında Acer logosu

Acer gerçekten bu notebookun tasarım eklemek didn't tek alanlarda alt son yapılandırma modelleri bulunur. Acer hisse aynı plastik düzeltme ve modeller arasında palmrest ve eğer dizüstü HDMI, TV equipted gelmedi-Tuner veya Parmakizi tarayıcısı için ıslak görünümlü boşlukları ile kalır. En kötü olan biri var gibi görünüyor yapan parmak izi tarayıcı boş, ama aslında siyah plastik bar. Bu hatta rağmen olmayan bir parmak izi tarayıcısı olarak düşük yapılandırmalarında listesine birkaç perakende siteleri karıştı.

16:9 Acer CineCrystal LCD oranları diğer notebooklar için, iyi renk ve kontrast sahip kıyasla ortalama ancak geniş görüş mesafesi eksik. Görünen ve çok dar inceleyen tatlı nokta vardır hatta küçük bir 5-10 derece değiştirmek yukarı veya aşağı doğru renkler ters başlar veya ekranın alt yarısında yukarı. Yan görüş açıları tarafı, ama daha iyi olduğunu hala diğer görüntüler kıyasla eksik.

ben ne kadar ben açılı ara çubuğu ve sağ ALT tuşu ile klavye istediğinizden emin değildi. Evet her ne kadar tasarımı da biraz tuhaf dolayı mutluyum, bu ben önce gergindim benim yazmamın yeteneklerini, engel olamadı. Anahtarlar, bir sığ cupped yüzeyi ile büyük ve sessiz iyi geribildirim zaman yazmaya. Klavye alt Destek, orta parmak, baskı altında bazı hafif sarkma daha iyi olabilir. Düzenini ve boşluk harika ve bir tam sayı pedi bayan değildir, ancak, uygun bir eğer medya kontrolleri yoktu olabilir.

Bu Touchpad yüzey kullanmak için, benzersiz bir tuğla ile harikaydı yüzey dokusu gibi çaba harcamadan bu arasında bile elini biraz zorlu oldu kayma parmak sağlar. Hassaslık kutunun dışına ve mükemmel olduğunu eğer istedim, daha fazla kontrol paneli ile ayarlamak olabilir. Bu Touchpad ve kaydırma bölge olan bir eğilim kullanımı sırasında size karıştırmamak vardı ana alanı da ayrılmış küçük bir çıkıntı ile tanımlanmıştır. Parmağınızı üzerinde slayt ve ana alanı içinde gidin çalışın, çünkü sizin Touchpad en uzak köşesine isabet olduğunu düşünürdüm.

Port selection on the Acer Gemston Blue was decent, but was missing a few common ports that we would have liked to see. Firewire was nowhere to be found, and for those who selected lower configurations, all you get is a blank HDMI and TV tuner port. Acer included 4 USB ports, instead of just 3 which you sometimes find on 15" or even 17" notebooks. Below is the full port selection list:

* 4 USB 2.0 ports
    * ExpressCard slot
    * Gigabit Ethernet and modem
    * 5-in-1 multi-card reader
    * Headphone
    * Microphone, Line-In
    * VGA monitor out
    * Kensington lock slot

eSata and a true docking connection were also missing. I would have personally enjoyed not seeing a modem jack and the extra space used for eSata or a proprietary docking connection.

Front: 5-in-1 multi-card reader

Özellikler:

* İşlemci: Intel Core 2 Duo T5750 (2.0Ghz, 667MHz FSB, 2MB Düzey 2 önbellek)
    * İşletim sistemi: Windows Vista Home Premium
    * Bellek: 4GB 667MHz DDR2 SDRAM (PC2-5300)
    * Sabit sürücü: 250GB (5400rpm)
    * Ekran: 16 "HD Acer CineCrystal () ekran (1366 x 768) Parlak
    * Grafik: Intel X3100 entegre grafik
    * Optik sürücü: DVD SuperMulti DL
    * Portlar: Ethernet, modem, VGA, içinde mikrofon jaklar çıkışı iki ses, dört USB port, 5-in-1 kart okuyucu, ExpressCard yuvası
    * Kablosuz: 802.11a/g/n, Bluetooth 2.0
    * Boyutlar: 10,8 x 15,1 "1.7" (HxWxD)
    * Ağırlık: 7.3 lbs.

Alıntıdır:www.notebookreview.com

Sayfayı Paylaş