Acer Aspire 5920G Orjinal Windows Xp Sürücüleri

Konu, 'Acer Notebook' kısmında hotoxic tarafından paylaşıldı.

1. hotoxic

hotoxic Yeni Üye

2. mcfly16

mcfly16 Yeni Üye

tsk ler bende 5920G 3A1G16MI MODELI VAR ACABA BU SURUCULER TAM DESTEK SAGLRMI

3. hotoxic

hotoxic Yeni Üye

Evet adamım merak etme... Hatta Vista Sürücülerinden daha güzel geldi bana... Wireless'te Intel ProSET programını bile kuruyor.

4. hotoxic

hotoxic Yeni Üye

Arkadaşlar, içerisinde Empowering Technology yoktur. Haberiniz olsun. Sadece sürücüler vardır. Ayrıca yardımcı tuşların çalışmasını sağlayan LaunchManager da bulunmaktadır.

5. mcfly16

mcfly16 Yeni Üye

eyvallah kardesş sağolasın

6. mcfly16

mcfly16 Yeni Üye

Empowering Technology sürücülerini nerden bulabılırım bılgın varmı dostum

7. hotoxic

hotoxic Yeni Üye

Adamım Empowering Tech her yerde var ama önemli olan tam olarak uyanını bulmak, benim elimde bi kaç tane sürüm var... Kurup denedikten sonra onları da buradan yayınlayacağım... Takip etmen yeterli...

8. mcfly16

mcfly16 Yeni Üye

tşkürler kardeş ben indirdim ilk konu başlığından şuanlık bi sorun yok inş olmazda.

bu programların bı yararı varmı hanı yuklemesek bı dezavantaj yaratırmı dostum_?

9. hotoxic

hotoxic Yeni Üye

Walla kardeş ben hâlâ yüklemedim. Herhangi bir dezavantajını da görmedim. Yalnız Windows Xp'nin güç seçeneklerinden ayarların laptopa göre olduğunu kontrol etsen iyi olur. Bunun dışında herhangi bi problem yok.

10. malko

malko Yeni Üye

eyvallah....eline saglik...

kizil otesini nasil calistiracagim...ve media player da vista ile kullandigimiz dokunmatik media tuslarina kullanamiyorum...meia player 11 yuklu..acaba bu verdiginiz paketler yardimci olur mu indireyimmi..?
    simdiden tesekkurler..

11. malko

malko Yeni Üye

tum partlari indirdim lakin kizil otesini bulan;(tahminimce bilinmeyen aygit olan)bir drivere rastlamdim...ayrica klavyedeki tus takimi eksikllikleride devam etmekte...bugun bir seye daha rast geldim shift+Q yapinca @ isareti cikmiyor sizde de durum ayni mi acaba....media tuslarinda da durum ayni...su telefonlarin pc suite sorunu olmasa vistada devam eecegim ama malesef durum bu....

yardim edecek veya kizil otesini;klavye duzenini randimanli kuran arkadasardan konuyla ilgilenmelerini rica edecegim...

kolay gelsin ...iyi calismalar...

12. The Wind

The Wind Yeni Üye

malko;normalde zaten shift+Q tuş kombinasyonu size Q harfini verir...
    @ işareti için altgr+q yapmalısınız.

13. hotoxic

hotoxic Yeni Üye

Kardeş dokunmatik tuşlar bu driverlar ile çalışıyor. Kızılötesi de aynı şekilde çalışıyor. Ama doğruyu sölemek gerekirse kızılötesini hiç kullanmadım.

14. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tuşlar için acer ın launch manager programını kurmayı deneyebilirsiniz. Herhangi bir modelinki çalışacaktır diye tahmin ediyorum.

15. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bildiğim kadarı ile bu kızılötesi sadece kumanda zımbırtısı için kullanılabiliyor. Zaten çok eski ve yavaş bir bağlantı.

16. malko

malko Yeni Üye

evet haklisiniz..su an rusyada ve 3 kombinisazyonlu klavye kullandigim icin isi karistirdim... [ofof]

lakin kizil otesi ve media tuslarini bir turlu halledemedim...aygit yoneticisinde de 2 adet eksigim var biri higd modem...digeri bilinmeyen sanirim bilinmeyen kizilla alakali yardimci olursaniz sevinecegim...

kolay gele...

17. malko

malko Yeni Üye

oyle ama kablo yerine kizil konsulunu modem yapmak cok iyi oluyor..tecrubelerim neticesinde biliyorum.. ayrica santiyede cektigim resimleri telefonumdan hepsini isartleyerek ben cayimi icene kadar aktarimi tamamliyorum bir kerede...

herkese cok tesekkur ederim ilgilendigi icin... [alkis] site artik favorilerimde [flowers] ... [alkis]

18. malko

malko Yeni Üye

YURDUMUN-----MEMLEKETIMIN GUZEL INSANLARI cok teskkurler...BIlgi herzaman bilgidir....LAUNCH MANAGER isi cozdu.... [flowers] sakaBEY HIZIR a.s.'la arkadasmisin?Olursun insaalah...
    Sizin verdiginiz driver paketi hizmeti icinde cok tesekkurler... [alkis] [bravo]

19. system engineer

system engineer Yeni Üye

Bendeki 5920G-102G16Mİ bakalım uyacakmı yinede teşekkürler

20. thereforr

thereforr Yeni Üye

driverleri yükledikten sonra bilgisayarda kapanmama sorunu ortaya çıkmıştı umarım bu driverler uyum sağlar teşekkürler

Sayfayı Paylaş