Acer Aspire 5920G notebook windows 7 Driver?

Konu, 'Acer Notebook' kısmında Hactor tarafından paylaşıldı.

1. Hactor

Hactor Yeni Üye

laptobu windows 7 ultimate x32 işletim sistemine çevirdim hiç bir sıkıntım yok herşey normal çalışıyo yanlız yandaki dokunmatik tuşlar(sağ taraftaki) çalışmıyo driverını bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. Hactor

Hactor Yeni Üye

launch manager kurulu bende o sadece sol taraftaki tuşların çalışmasını sağlıyor

4. Hactor

Hactor Yeni Üye

başka bi driver veya çözüm yolu yokmu

5. Chatintash

Chatintash Yeni Üye

arkadaşım senin çözümün için şunu öneriyorum. Touchpad driverini (xp) yükle uyumluluk modunu değiştir dokunmatik tuşlar çalışır duruma gelir. Benim ise başka bir sorum var 5920G burada yazıldığı için tekrar başlık açmaya gerek görmedim. Ben kendi bilgisayarıma (5920G) windows 7 kurdum herşey yolunda her şey çalışıyor. Bir arkadaşıma daha kurdum fakat soldaki tuşlar yani Launch Manager'in çalıştırdığı tuşlar kendi bilgisayarıma yükledigim aynı Launch manager ile yüklediğim halde çalışmıyor. Dolayısı ile Bluetooth'u yüklemem imkansızlaşıyo çünkü bluetooth u kurulum aşamasında çalıştıramıyorum. Ayrıca Wireless de başlatılamıyor doğal olarak. Her türlü launch manager sürümünü denedim, normal ses animasyonu ya da diğer animasyonlar çalışırken soldaki tuşlar çalışmıyor.. Lütfen bu konuda bana yardım eder misiniz?

6. Chatintash

Chatintash Yeni Üye

Her hangi bir çözüm önerisi ya da benzer durumla karşılaşmış birisi yok mu arkadaşlar?

7. grkbs

grkbs Yeni Üye

benim bilgisar aspire 5920G. bilgisayara windows 7 yi kurdum ve ekran kartı driverini yukledim zaman hata verio yardimci olursanız sevinirim

8. saka

saka Admin Yetkili Kişi

9. grkbs

grkbs Yeni Üye

evet okudum ordan indirdim driveri ama yine de olmadı..benm ekran kartım geforce 8600M GS uygun driveri bulamiom..

10. grkbs

grkbs Yeni Üye

uyumluluk hatası verio

11. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Aygıt yöneticisinden sürücüyü güncelle diyerek kurdunuz mu?

Sayfayı Paylaş