Acer Aspire 5735 Ekran Titreme Sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında vesvese tarafından paylaşıldı.

1. vesvese

vesvese Yeni Üye

Acer Aspire 5735 cihazi batarya ile calistigi zaman ekran belirli araliklarla titreme yapiyor. Cok sık olmamakla birlikte batarya tam dolu oldugu zaman da olabiliyor ama özellikle bataryanin bitimine yarim saat kala titremenin araligi fazlalasiyor. Elektrik ile calistigim zaman herhangi bir sorun yok veya bataryayi doldurmaya calistigim zaman herhangi bir sorun yok ama elektrigini kestigimde sorun tekrar basliyor. Bataryadan oldugunu tahmin ediyorum. Ne gibi bir islem yapmam lazim? Calistigim icin dizüstü bana su siralar cok lazim. Sadece bataryayi servise göndersem yeterli olur mu? Bilgi verebilecek olan varsa sevinirim

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Servisin sadece bataryayı kabul edeceğini sanmıyorum. Muhtemelen bütün notebooku isteyeceklerdir.

3. vesvese

vesvese Yeni Üye

Servisi aradim ürünü tamamen kablolarina kadar göndermem gerektigini söylediler. Bende islemimin yapilmasini söyledim. Evime kargo sirketin gelinecegini ve ürünü alacaklarini vs söylediler 1-2 güne kadar. Bende bu arada orjinal Vista isletim sistemini yerine deneme amacli Win 7 Professional kurdum. Batarya bitene kadar calistim ama herhangi bir sorun olmasi bu sefer. Simdi tekrar dolduruyorum bataryayi dolunca tekrar cikaracagim fisten ve batarya ile calisacagim. Eger yine bir titreme olayi olmazsa ne gibi bir islem yapmaliyim?

Sayfayı Paylaş