Acer Aspire 5720z Laptop Bios Guncelleme

Konu, 'Acer Notebook' kısmında aresnight tarafından paylaşıldı.

1. aresnight

aresnight Yeni Üye

Merhabalar arkadaşlar,

Dün gece bilgisayarımın fanlarından birinin sürekli calisip durdugunu farkettim ve daha sonrasinda bios güncelleme yapmaya karar verdim. Acerin destek sayfasından makinemim marka modelini girdikten sonra kendisine ait insyde bios windows güncelleme dosyasını indirdikten sonra çalıştırdım, çalıştırmaz olaydım. 1 saniye içinde "Verifty Error" diye bir hata verdi ve 20 dk boyunca bilgisayar donuk bir halde kaldı klavyeye touchpad'a dokundukdan sonra baktımki makine donmuş baktım bu boyle olmayacak ve makinenin bataryasını çıkardım ve şarjdan çıkardım. Daha sonra laptobum bir elektronik yığın gibi oldu.

Hiçbir tepki vermiyor Ne herhangi led ne herhangi bi ses nede bir açılma belirtisi... Resmen bilgisayar öldü... hiçbi şekilde açamıyorum ne denediysem olmadı bu neyin nesidir acer'in sitesindeki windows bios update dosyası neden bilgisayarıma zarar verdi? bu nasıl bi müşteri destek anlayışıdır anlamadım dogrusu suanda gerçekten laptobum öldü...

Benim bildigim bios update failure olursa bidaha başka bi şekilde flashlardım floppy vs. ama bu da neyin nesidir arkadaşlar?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, Iyi sörfler.

2. aresnight

aresnight Yeni Üye

Konu hala aktif yok mu bir yardımsever dost?? :(

3. enderak

enderak Yeni Üye

Durum için yapılabilecek bir iki şey var ama bunu evde yapmanız pek mümkün değil gibi en kolayı servisi ile görüşmek derim

Sayfayı Paylaş