Acer aspire 5720 G problem

Konu, 'Acer Notebook' kısmında volkan1065 tarafından paylaşıldı.

1. volkan1065

volkan1065 Yeni Üye

Acer aspire 5720 G 1.66 GHZ 2 GB RAM 256 Ekrankartı

arkadaşlar wındows xp- wista ultımedıa- vista home premıun butun işletım sistemlerıni kurdum

lap top formatı atıyorum bir kaç gun iyi sonra ınternette gezinirken maus donuo touc ped bir turlü işlev görmuo biraz bekleyınce duzelio ama problem sıklaşıyor. Başka bir problemde medıa playede film izlerken ses donuo cızırtı yapıo birde aynı anda nette gezınırken bu dahda sıklaşıyor. bu iki problem çok canımı sıkıyor.

sanki ram yetersılığı gibi. ya pc ye doğru duzgun programda kurmuyorum butun antıvırus progframları ile tarattım denemediım spy ve vırus programı kalmadı sistem denetleme ram ölçme araçlarını kullandım. ayrıca msn dede çok sık yapıo. masaustu p4 2.66 512mb ram li pc wp kurulu mukkemmel bbunda neden böle oluyor anlamadım.

bunun bir çözumu varsa yada bu arıza ile karşılaşan varsa bir cevap yazsın. yoksa en kısa zamanda bu lap top servıse gönderıımmı

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

bütün işletim sistemlerinde bu sorunu yapıyorsa sorun donanımsaldır. Bir teknik servisine gösterin bence.

3. volkan1065

volkan1065 Yeni Üye

teşekkurler saka ya insanın yenı alddığı bişide böle bişi olması canını sıkıo inşallah değiştiriler.

4. volkan1065

volkan1065 Yeni Üye

arkadaşlar lap top um servısten geldı yaklaşık 12 gun servıste kaldı bu kadar uzun kalmasının sebebı turkıye acer servısının değişmesı nedenı ile olduğu. lap top dakı maus donması seslerdekı parazıtler ınternettekı takılmalar ve kapanma sorunu harddıskten kaynaklanıomuç harddısk değişti ve probelmler bitti.

ayırca uzerıne orjınal halıyle yazılmlarını yuklemışler recovery dvd lerını oluşturdum artık içim rahat inş bir daha arıza yapmaz.

5. saka

saka Admin Yetkili Kişi

hayırlı olsun. 12 gün fena bir süre değil. Acer teknik servis sorunlarını çözmüş demek ki.

Sayfayı Paylaş