Acer Aspire 5715 Z Tuşları lazım

Konu, 'Satış ilanları ve ikinci el' kısmında beyazid tarafından paylaşıldı.

1. beyazid

beyazid Yeni Üye

Acer Aspire 5715 Z laptopumun 7 adet tuşu eksik. Yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

3. beyazid

beyazid Yeni Üye

Saka bey, TPM Teknolojiden bugün bilgi aldım. 800.YTL ye aldığım notebookun tuş takımını almam gerektiğini, bununda 85 Dolar + KDV ve değişimi içinde kargo ücretinin tarafımdan karşılanması gerektiğini bildirdiler. Bence bu değerde bir notebookun parçaları bu kadar pahalı olmamalı. Birkaç gündür internet üzerinden yedek parça satışı yapan siteleri inceliyorum. Parçalar o kadar pahalı ki 800.YTL ye alınan makineyi parçaları ile toplamaya kalksak herhalde 2500.YTL yi rahat bulacak. Umarım bu tuşları bulabilirim. Bulamasamda şu an kullandığm USB Klavyeyi kullanmaya devam edeceğim ve makineyi ilk arızasında direk çöpe atacağım. Çünkü masraf yapmaya deymeyecek. İyi günler....

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

malesef her markanın orjinal servisinde durum budur.
    600 usd ye sadece lcd değiştiren yerler var. Ve hemen hemen heryer bunu yapıyor.

5. beyazid

beyazid Yeni Üye

Hocam o zaman şöyle diyebiliriz. Notebooka fazla para vermeye gerek yok. İşimizi görecek bir notebook alacağız, işi bitince çöpe atacağız. Masaüstü bilgisayarlarda yedek parça problemi olmuyor. En azından her parçayı ikinci el veya 0 olarak istediğimiz yerden alıp kendimizi takabiliyoruz.

6. body

body Yeni Üye

hangi tuşlar eksik , bende olabilir , ben kendi klavyemi dağıttım sonrada takamadım işinizi gören varsa ufak miktar para karşılığı yollarım

Sayfayı Paylaş