acer aspire 5710g eRecovery sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında serkan_td tarafından paylaşıldı.

1. serkan_td

serkan_td Yeni Üye

arkadaşlar ben vista yüklü makinama bu formdan aldıgım talimatlara göre xp kurdum ve tekrar geri vistayı kurdum ama format atarken ne var ne yok silmişim galba hartdiskimdeki gizli bölüm denilen yeride silmişim alt+f10 felan çalışmıyor yani. şimdi erecovery kurmak istiyorum fakat yüklerken şöyle bir uyarı geliyor not d2d system, erecovery cannot be installed bilen varsa lutfen yardım etsin

2. serkan_td

serkan_td Yeni Üye

arkadaşlar ben yeni bi vista yükledim eskisini sildim(silmek zorunda kaldım)şimdi yeni vistaya erecovery kurarken
    ''not d2d system, erecovery cannot be installed uyarısı geliyor'' [director] anlayan yokmu [ofof]

3. mRocK

mRocK Yeni Üye

Mesajınızı bir kez yazmanız yeterliydi sorunu anladık yani :)))
    erecovery eklentisinin başka bir versiyonunu indirerek deneyebilirsiniz bu arada erecoveryden önce empowering ana yazılımını kurmanız gerekiyor onu kurdunuz mu?

4. serkan_td

serkan_td Yeni Üye

empowering techology yi bana verilen dvd de yoktu indirdim kurdum ama çalışmadı galiba xp içindi tekrar sildim vista ya uyumlu bulamadım birde vista home premium a olmuyomuş diye bi yerden okumuştum bu dogrumu yoksa yanlış bilgimi vermişler.şimdiden sagol ..

5. mRocK

mRocK Yeni Üye

o konuda emin değilim ama büyük bir olasılıkla öyle olabilir.

6. xmaynakx

xmaynakx Yeni Üye

mrb arkadaşalar bende acer 5710g kullanıcısıyım bilgisayarımı kullandığım programlarımı desteklemediği için bu formdan aldığım bilgilerle xp'ye çevirdim fakat tekrar vistaya çevirmek istedim ama alt+f10 komutunu görmüyo f: kartuşumda duruyo biostanda ayarlarını kontrol ettim ama olmuyo bana bu ile ilgili bilgi verebilirmisiniz. şimdiden teşekkür ederim

7. sonyericssoncu

sonyericssoncu Yeni Üye

boşverin o yedek islerini siz temiz cillop gibi sistemi kurup ghost yada acronis ile yedginizi alın kafanız rahat olsun onlar bugün çalışsa yarın çalışmaz yedeginizin ne olacagı belli olmaz

8. crank

crank Yeni Üye

arkadaşlar acerımın markası 5710g ve vista home premium yüklüydü format atmaya çalışırken hata yapınca xp kurdum ama formattan önce ful backup yapmıştım ve D:sürücüsünde erDATA die 36.2gblik dosya oluşturmuştu ve xp kuruncada bu dosya silinmedi hala duruyor içinde erUBK25.000 die başlayan erUBK25.231e kadr giden dosyalar var ve biri DSI biride wsi uzantılı iki dosya var bu dosyaları silmek istemiyorum burdan tekrar vistayı kurabilirim diye ama nasıl yapcağımı bilmiorum lütfen bilen arkadaşar yardım ederse çok sevinirim [imdat]

9. crank

crank Yeni Üye

ya arkadaşlar lütfen biri yardım etsin

Sayfayı Paylaş