Acer aspire 5536 ekran donma sorunu

Konu, 'Acer Notebook' kısmında brss19 tarafından paylaşıldı.

1. brss19

brss19 Yeni Üye

Arkadaşlar format atınca da duzelmeyen bı sorunla karsı karsıyayım.. bılgısayar acılıldıktan sonra fılm ızlerken ya da herhangı bısı yaparken muzık dınlerken fılan ekran donupı kalıyor bılgısayar calısıyor ama ekran sımsıyah donup kalıyor arkada ıslem devam etmıyo o anda ıslemcı fılan calısıyo ama arka planda olan ıslemler devam etmıyo bunun nedenı ne olabılır ?

2. dilein

dilein Yeni Üye

arkadasım aynı sorun bendede devaö ediyo ekran kartıyla iligli bir propblem var ben netten film izlerken gidiyo ekran kartının driverini silince düzeliyo neyse ekran kartın eski bir versiyonunu bulup yüklemeyi dene ben o şekilde yapmaya çalışyıuorum ama hala bulamadım bu acer çok sıkıntı bu konuda yaaa

3. yorgunkrai

yorgunkrai Yeni Üye

Merhaba böyle bır durum söz konusu oldugunda acerın kendı resmı web sıtesı uzerınden ekran kartı driverini indir drıverı kurmadan önce bu lınk e tıkla drect 9 u yukle sonra drıverı kur butun sorun ortadan kalkacaktır...
    link :http://download.microsoft.com/download/8/4/A/84A35BF1-DAFE-4AE8-82AF-AD2AE20B6B14/directx_Jun2010_redist.exe

Sayfayı Paylaş