Acer Aspire 5520g usb port sorunu!

Konu, 'Acer Notebook' kısmında mohi tarafından paylaşıldı.

1. mohi

mohi Yeni Üye

öncelikle herkeze selam.
    2 aylık laptop kullanıcısıyım ve 5520g serısınden aldım.
    vısta yuklu sp1 ı bırazdan ındırıyorum sorunum usb porta flash bellek mp3 player veya mouse takdıgım zaman hep drıver ıstıyor kı bu cıhazların drıverları yok normal xp sp2 de ne takarsanız cozer tanırdı vista da boyle bı sorun yasıyorum ya chıpset drıverları yada vısta dan kaynaklanıor dıye dusundum drıverları ındırdım olmadı vısta sp1 ı ındırıorum ondan sonra bakacam ne alemde dıye.
    bır ıkıncı husus aldıgım laptop 2 gb ram lı olan bt tusu da war ama bt calısmıor onunda drıverını da ındırdım onuda kontrol edecem bu usb ıle ılgılı bır cozum arıyorum bılgısı olan bırınden rıca edıyorum.

2. saka

saka Admin Yetkili Kişi

Tam model adınızı öğrenip sitedeki konusunda özelliklerine bakabilirsiniz.
    Acer ın birçok modelinde bluetooth için yuva olmasına rağmen çip bulunmuyor.

3. mohi

mohi Yeni Üye

bu modellde oldugunu bılıorum 2.0 ghz larda bt var 1.9 larında yok...
    usb sorunu ıcın bır yardıma ıhtıyacım war vista sp1 ı yukledıkden sonra umarım sorun cozulur cozulmezse yardımlarınıza ıhtıyacım olacak..

4. saka

saka Admin Yetkili Kişi

tam model adı nedir?

5. mohi

mohi Yeni Üye

hocam muhtemelen usb sorunum vista sp1 ıle alakalı pc de sp1 olmadıgı ıcın usb ye ne takarsam tanımıor ve drıver ıstıyor.. sp1 sıteden ındırdım ayrıca wındows update ederkende yukleme esnasın da 1/3 felan yukleme esnasında yuklemeler tamamalanamadı dıye bır uyarı cekıp eskı surumune gerı donuyor bunun sebebı ne olabılır acaba sp1 ı kuramıyorum anlıyacagınız ? bır fıkrı olan warmı ?

6. saka

saka Admin Yetkili Kişi

şu anda vistalı bilgisayarların %99 unda sp1 yok ki :)
    Tam model adınızı ısrarla yazmıyorsunuz.

Sayfayı Paylaş